Sayfa 220/1001 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270320720 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 1,753 - 1,760 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Emniyet Genel Müdürlüğü : Kamu düzeninin sürekliliğinin sağlanması, suç ve suçlularla mücadele, kamu güvenliği, kamu vicdanı ve adaletin tecellisini sağlamak amacı ile aranan şahısların yakalanarak adalete teslim edilmelerine yönelik Emniyet Genel Müdürlüğü, Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlıklarınca 20.09.2019 Cuma günü Ülke genelinde eş zamanlı olarak Aranan Şahıslar Operasyonları yapılmıştır.

Yapılan operasyonlarda, 7.699 ekip, 29.569 personel görev alarak 7.495 ikamette arama yapıldı.

Operasyonlar sonucunda yakalananlar arasında;

2 yıla kadar hapis cezası ile aranmakta olan 653 şahıs,
    5 yıla kadar hapis cezası ile aranmakta olan 331 şahıs,
    10 yıla kadar hapis cezası ile aranmakta olan 119 şahıs,
    20 yıla kadar hapis cezası ile aranmakta olan 30 şahıs,
    20 yıl ve üzeri hapis cezası ile aranmakta olan 6 şahıs olmak üzere;
    1.139’sı hükümlü 1.667’ü yakalama emri ile aranmakta olan, toplam 2.806 şahıs adli mercilere sevk edildi.

Sevk edilen bu şahıslar arasında 33 cinayet suçlusu, 244 hırsızlık suçlusu, 360 yaralama suçlusu, 58 cinsel saldırı suçlusu, 48 yağma suçlusu, 88 dolandırıcılık suçlusu, 101 uyuşturucu ticareti suçlusu, 45 kaçakcılık suçlusu, 20 FETÖ-PDY suçlusu, 5 silahlı terör örgütü suçlusu şahıs bulunmaktadır. Ayrıca kayıp olarak aranan 7 çocuk ve 22 yetişkin şahıs bulundu.

Yapılan bu operasyonlarda 1 Adet Ruhsatsız Uzun Namlulu Silah, 5 Adet Ruhsatsız Tabanca, 12 Adet Ruhsatsız Av Tüfeği, 447 Adet Mermi, 2 Kesici/Delici Alet, 7 Kurusıkı Tabanca, 24 gr. Eroin, 52 Kök Kenevir ve 498 gr. Esrar ele geçirildi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Suriye'de güvenli bölge // erdoğan: Abd ile karşı karşıya gelmek gibi bir arzumuz yok

suriye'de güvenli bölge // erdoğan: Bizim sınırda hazırlığımız tamam

suriye'de güvenli bölge // erdoğan: Abd'nin terör örgütüne desteğini görmezden gelemeyiz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

5. İnönü Alpat’tan sol kesime dikkat çeken bir uyarı geldi.
    Sosyal medya hesabından PKK’nın sivilleri öldürmesine ilişkin paylaşımlar yapan Alpat, “PKK sivilleri öldürdüğü ve bizim mahalle sessiz kaldığı sürece, övgüyle takip ettiğimiz Latin Amerika'daki gerilla hareketlerinden iki örnek vereceğim. Tekrar olacak ama olsun varsın” diye yazdı.
    https://odatv.com/solun-tarihini-yaz...-21091959.html

PKK sivilleri öldürmese yalnız Asker/Polis öldürse mahalle sessiz kalabilir mi diyecektin Kürt milliyetçilerine özgürlük için savaşan gerillalar mı diyecektin, İnönü Alpat ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,245
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Demirtaş ve Yüksekdağ devletin birliğini ve ülke bütünlüğünü bozmak ile öldürmeye, öldürmeye teşebbüse ve yağmaya azmettirmek suçlarından tutuklandı.
    Tesbit ve tahminlerim hala devam ediyor bir baskın seçim hazırlığı için,şüphelerimin en büyüğü,HDP-Yeni kurulacak parti korkusu,şimdi buna afta eklendi,sanırım yeni parti kurulmadan baskın seçim hesapları yapıyorlar,öyleya yeni partiye destek verecek olan güneydoğu oylarından korkuluyor,ama ınututtukları bir şey var ekonomi,ama ekonomik olayları genellikle büyük şehir vs.ler takip ediyor,kırsal ve Karadenizin içi ve dağlık kesimler hala sabit fikirliler,bodoslama dalıp iktidara oy verme olasılığı yüksek...neden erken seçim diyorum,çünkü bitişlik sendromu içindeler,kabine değişikliğide onlar için çare değil,şiddete baş vursalar halk iyi,kötü akıllandı,onlar açısından daha kötü,çünkü eskisi gibi yemiyor artık,onun için Atatürkçülere zeytin dalı uzatmalar,af vs ile gönül alma,belki İMF ile anlaşma işin içine girebilir taze para için,200 milyara yakın vatandaşın döviz hesaplarını tlye çevirmede işin içinde,çünkü dışarıdan para girişi sıfır,fedin sayesinde olur düşüncesi hakim oldu,oda fosss çıktı,yani çok sıkıştılar,benim tahminim ya gümmm olacaklar,yada gündeme koalisyon gelirse kurtuluşu onda arayacaklar,yani önceden yazdığım gibi,sıcak yazın peşinden buzzz gibi bir kış bizi bekliyor,benim temennim iktidar partisi yok olmadığı sürece bu ülkenin kurtuluşu olması çpk zor,yok olura biraz çırpınıp dururuz,ama önemli kararlar alınırsa işler yavaş,yavaş rayına oturur,benimde tahminim dahilinde, tünelin ucundaki ışıktan bahsetmiştim,o ışığı gerçeğe çevirme temennisiylen !!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,245
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan : "Maruz kaldığımız tüm saldırılara rağmen, hala güçlü bir şekilde ayakta olan bir ekonomimiz var."

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku

Yalandan kim ölmüş.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Sayfa 220/1001 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270320720 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz