Sayfa 905/1001 İlkİlk ... 405805855895903904905906907915955 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 7,233 - 7,240 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

ABD'den İdlib açıklaması ,”Türkiye'yi bu krizde en iyi şekilde nasıl destekleyebileceğimize ilişkin seçenekleri değerlendiriyoruz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Milli Savunma Bakanı Akar, Kara ve Hava Kuvvetleri Komutanları ile İdlib'deki faaliyetlerin sevk idare edildiği Hatay'daki Taktik Komuta Yeri'ne gitti

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Günaydın nasıl olacaksa .. 33 şehitimize Allah’dan rahmet ailelerine de Başsağlığı diliyorum .. Suriye’de asker yakınları olan annelerin babaların hallerini düşünemiyorum bile .. Allah yardımcıları olsun , çok üzüldüm ne diyeyim bizi oraya sürükleyenler utansın ..

Açık borsalarda son durum

ASX 200 -2.8%
    Nikkei 225 -4.0%
    Shanghai Comp -3.1%
    Shenzhen -3.4%
    Hang Seng -2.8%
    KOSPI -3.0%

Şerefsiz Ruslar.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

İstikrar istikrar dedik.Lakin gelinen nokta gücün zehirlendiği bir ortamdayız.

Ortak akıl ve aklı selimliğin yok olduğu ortamlardayız.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

günaydın herkese

insanlığı din kurtaracak

https://www.sozcu.com.tr/2020/yazarl...sleri-5650471/

Şehit oldular diye avunsunlar

https://www.sozcu.com.tr/2020/yazarl...ukkan-5650544/

bunun cevabını verecek adam varsa versin

terörist dediğiniz ateist dediğiniz kılıçdaroğlu kendi eliyle oğlunu askere götürdü.

taptığınız şahıs da çocuklarına askerlik yaptırmadı.

sakın bana hikaye anlatmayın şimdi ölenlerin hepsi saf, ( beyinleri yıkanmış ) aç ( borçtan batmış ) insanlar suriyede ki kürtleri bitireceğim diye dinci teröristler için Türk askeri pisipisine ölüyor.

geçen tarikat sohbetinde koronavirüs çin ateistmiş diye Allah onların başına vermiş.

başka bir tarikat sohbetinde de çinde müslümanlara işkence yapılıyor Allah buna izin verir mi sanıyorsunuz diye bağırıyor.

ulan italya avrupa neysede iran ne hristiyanmı onlarda müslüman orada niye ölüyor yada çinde ölenler dur sen müslümansın ölmeyeceksin ha sen gel hımmm sen ateistsin hemen öl. tamam.

lan bırakın bu saçmalıkları.

gezi olaylarında fetö olaylarında o kadar masum insanın katili kim emri veren kim?

eyyyyy tarikat şeyhleri ( bozuntuları ) çıkın diyin Türkiye'de ölen masum yavruların katili elbet cezasını bulacak.

ama nerdeeee!!!!

8. Bataklık olan Ortadoğu değil, din.

Sayfa 905/1001 İlkİlk ... 405805855895903904905906907915955 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •