Sayfa 100/1001 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 793 - 800 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1. Reha Kaya ya özgürlük....,yeni troller gelmiş,uydurma haber paylaşıp duruyorlar...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,230
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Akp MKYK , Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Ayhan Sefer Üstün Akparti’den kesin ihraç İstemiyle disipline sevk edilmesine karar verdi / Son dakika
    Bana hiç inandırıcı gelmiyor,sadece taktiksel hareket ve bitişlik sendromuna çare bulmak !!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Reha Kaya ya özgürlük....,y
    Kampanya başlattık.. Herkes gücü nispetinde cezasından pay üstleniyor..

Şahsen ben iki gün yazıldım..

Çarşamba - Cuma..

#rehagayayahurriyet

Kap : Gsray

Profesyonel Futbolcu Radamel Falcao Garcia Zarate ve Kulübü AS Monaco Football Club ile oyuncunun bedelsiz transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Yapılan anlaşmaya göre Futbolcuya, 2019-2020 sezonundan başlamak üzere 3 sezon boyunca net 5.000.000 Euro sabit transfer ücreti ödenecektir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,614
     Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Kampanya başlattık.. Herkes gücü nispetinde cezasından pay üstleniyor..

Şahsen ben iki gün yazıldım..

Çarşamba - Cuma..

#rehagayayahurriyet
    Bence de özgür olmalı,

baskıcı yönetim ( medwig) zapturap altına alıyor Gaya'yı..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

.İktir edin gayayı ne hali varsa görsün. Kendi düşen ağlamaz. Gayaya kac gün kaydılar.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. Kaftancıoğlu:
    “..Biz bu mücadeleyi demokrasi ve adalet şemsiyesi altında büyütebilirsek hiçbir şey yapamazlar. Göreceksiniz her zaman kazanan demokrasi olur, barış olur. Kazanan tüm Türkiye halkları olur...”
    Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Selçuk Mızraklı, Canan Kaftancıoğlu için “Keşke sizden birkaç tane daha klonlayabilseydik” ifadelerini kullandı.
    Kürt milliyetçisi Mızraklı haklı!,
    AltıOk'daki Türk milliyetçiliğini Kürt milliyetçiliği yapan Türkiye'de "Türk halkı" değil "Türkiye halkları" gören böyle çok klon gerek kendilerine ..
    Atatürk yaşasaydı tıpkı SeyitRıza ŞeyhSait gibi Apo ve çetesini 1 ay içinde yargılar asardı bu klonlar da topukları kıçlarını döverek kaçarlarken Faşist Atatürk diye yırtınırlardı..

8.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Kürt milliyetçisi Mızraklı haklı!,
    AltıOk'daki Türk milliyetçiliğini Kürt milliyetçiliği yapan Türkiye'de "Türk halkı" değil "Türkiye halkları" gören böyle çok klon gerek kendilerine ..
    Atatürk yaşasaydı tıpkı SeyitRıza ŞeyhSait gibi Apo ve çetesini 1 ay içinde yargılar asardı bu klonlar da topukları kıçlarını döverek kaçarlarken Faşist Atatürk diye yırtınırlardı..
    Sn. Meteposta, Türkiye'de kürt bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelseydiniz neler hissederdiniz acaba?

Sayfa 100/1001 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •