Sayfa 163/1001 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263663 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Eski Eski Türk Tarih Kurumu Başkanı Yusuf Halaçoğlu, TRT'nin "3 bin yıllık cami restore ediliyor" şeklinde geçtiği habere, "İslamiyet geleli bin 400 yıl oldu. Bu kadar bilgisizlerse facia, yok yanlış ifade edilmişse bu da felaket" diyerek cevap verdi.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/y...ia-248518h.htm

Gaz ver yeter yalan mı? boş ver.

Koca kurum haram içinde.YUH
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

İBB sözcüsü : Bazı basın yayın organlarında ve sosyal medya hesaplarında İBB yöneticilerinin aynı zamanda görevli oldukları iştiraklerden ayrı ayrı maaş aldıkları iddiası tümüyle gerçek dışıdır.Farklı iştiraklerdeki görev ve sorumlukları artmasına rağmen maaş iddia edildiği gibi artmamaktadır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3.  Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Eski Eski Türk Tarih Kurumu Başkanı Yusuf Halaçoğlu, TRT'nin "3 bin yıllık cami restore ediliyor" şeklinde geçtiği habere, "İslamiyet geleli bin 400 yıl oldu. Bu kadar bilgisizlerse facia, yok yanlış ifade edilmişse bu da felaket" diyerek cevap verdi.
    Kiliseden dönme cami desek yine 2 bin yılı geçmez..

4. Kürt Alevisi, Arap Alevisi olur mu?
    https://veryansintv.com/kurt-alevisi...evisi-olur-mu/

Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    https://veryansintv.com/ozel-haber-o...-israr-ediyor/

O mutabakatı imzalayanlar tescilli ********lerdir..
    MSB dediğin hulusi... .reyizin adamı..geçmişi belli..nasıl ve ne şekilde MSB olduğuda..YOLMAZ ÖZDİL BEN BUNUNLA GEZMEYE BİLE GİTMEM demişti.. mahkemeye vermiş..mecburmu hakikayen..
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

İHA : Kızılay Meydanı'nda 45 yaşlarındaki R.Ç. isimli vatandaş, üzerine benzin dökerek kendini yakacağını söyledi. Bunun üzerine çevredeki vatandaşlar polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri R.Ç'yi ikna etmeye çalıştı. O esnada elindeki çakmağı çakan R.Ç., kendisini ateşe verdi. Alevler içinde kalan vatandaşa ilk müdahaleyi polisler yaptı. Bir polis yangın söndürme tüpü ile alevlerin sönmesini sağladı.

Ekonomik sorunları olduğu öğrenilen R.Ç., olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından ambulansla hastaneye götürüldü. Polis, olayla ilgili inceleme başlattı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Cumhurbaşkanı belediye başkanları toplantısında konuşuyor .

*erdoğan: ülke çıkarları için birlik olma erdemini göstereceğimize inanıyorum

*erdoğan: Siyasi çekişmelerin geçici, ülkemize hizmetin kalıcı olduğunu hiç unutmadım

Sayfa 163/1001 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263663 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •