Sayfa 190/1001 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290690 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 1,513 - 1,520 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,757
    Kadim sembollerin, kadimine edilmişse kullanılmamalıdır. Artık onu onun kadimi kalmamıştır,direk faşizmi ve ırkcılığı sembolize eder. Eğer İsrail'e rajon keseceksen başka yolları olmalı. ELİN ADAMI sandalye falan demez ,öttürür adamı. Dünyaya da rezil olursun. Gerçi alışıklar,ama benim kanıma dokunuyor birde bunları destekleyenler yok mu? Nasıl bir soysuzluktur,nasıl hazmederler,nasıl kabul ederler. Derler ya bu İslam değil;bu T.C VATANDAŞLIĞI DEĞİL.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,286
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Pis gevur,cimri,gelde bizim fakir ülkemize lökös içinde yaşayanlardan örnek al

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,286
     Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Kadim sembollerin, kadimine edilmişse kullanılmamalıdır. Artık onu onun kadimi kalmamıştır,direk faşizmi ve ırkcılığı sembolize eder. Eğer İsrail'e rajon keseceksen başka yolları olmalı. ELİN ADAMI sandalye falan demez ,öttürür adamı. Dünyaya da rezil olursun. Gerçi alışıklar,ama benim kanıma dokunuyor birde bunları destekleyenler yok mu? Nasıl bir soysuzluktur,nasıl hazmederler,nasıl kabul ederler. Derler ya bu İslam değil;bu T.C VATANDAŞLIĞI DEĞİL.
    Dünyada kullanılmayan bir şey kalmamışki,dinlerlen kandırmaya başlamışlar ve öylece her unsuru kullanarak bu zamanlara kadar gelmişler,boşuna belirtmiyoruz insanlık hala primatlıktan kurtulamamış diye.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,757
    Bu arada iki Bülent kapışmış. Ersoy uda alsınlar yanlarına üçün dende kurtuluruz. Sonsuza kadar huşu içinde yaşarlar

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    ..Nice to meet you!....
    İyi ki bilmiyor,
    bi de anadili gibi ingilizce konuşsaydı sanki önemli bir devlet adamı özelliğiymiş gibi yere göğe sığdıramazlardı yıllarca uğraşır durur tükenirdik..

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Turkiyede turklerin dogum orani hizla dusecek suriyeliler ise tam gaz

8. Budala deyince aklıma Moliere'in "Kibarlık Budalası" geldi,
    kahramanımız Jourdain ve Felsefe Hocası:
    FH- Bu hanıma nazımla mi yazmak istiyorsunuz?
    J- Hayır hayır nazım istemez.
    FH- Nesir mi olsun istiyorsunuz?
    J- Hayır ne nazım isterim ne de nesir.
    FH- İyi ama, ya nesir olacak, ya da nazım.
    J- Neden?
    FH- Çünkü efendim, meramını anlatmanın nesirle nazımdan başka şekli yoktur.
    J- Nazımla nesirden başka bir şekil yok mudur?
    FH- Nesir olmayan söz nazımdır; nazım olmayan söz de nesirdir.
    J- Ya konuşulan şey nedir?
    FH- Nesir.
    J- Ne? Şimdi ben ''Nicole, terliklerimi getir, gecelik takkemi de ver'' diyecek olsam bu nesir midir?
    FH- Evet efendim.
    J- Demek kırk yıldan fazladır bilmeden, farkında olmadan nesir söylüyorum, bana bunu öğrettiğiniz için size çok minnettarım.

Sayfa 190/1001 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290690 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •