Sayfa 199/1001 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299699 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 1,585 - 1,592 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    kredi garanti fonu

Biz niye alamıyoruz bu kredilerden

aldık niye batıramıyoruz.

Geçmişte yazdım mutahit birine verdiler parayı adam direk yurt dışına attı parayı ve gene batık ortada dolanıyor.

Borçlarını ödemiyenleri topluca içeri tıkın dışarda dolaştırmayın yahu.

Çoğu yalandan batık itneler.
    Kesinlikle katılıyorum

Bu kredi alıpta ödemeyenlere HAPIS CEZASI VERILMELI ve KREDI JESINLIKLE TAHSIL EDILMELI...2 CEZA BIRDEN
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

2.  Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    Bırakmayı denesene
    Denedim... 5. yıldan sonra ufaktan ufaktan yeniden....hayat bu naparsın.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,744
    Bu şartlada işsizlik 4 milyonu geçti. Bardağın boş tarafına bakın.
    EKONOMİNİN ANA KURALI
    İstihdam olmazsa istihsal olmaz
    https://dergipark.org.tr/tr/download/article-file/9325

REUSTERS : ABD'li General : Aramco petrol Rafinerine yapılan saldırı İran'dan geldi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,237
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    REUSTERS : ABD'li General : Aramco petrol Rafinerine yapılan saldırı İran'dan geldi.
    Anlaşılan adamlar kafaya koymuş,inadım,inat...İkiz kulelerin vuruluşunun hala gizemi çözülmüş değil,kuleye uçak çarpıyor,ama uçaktan hiç izler yok,fatura Afkanistana, saddama çıkıyor+Arap baharı,pardon katliamı.

https://www.fikriyat.com/webtv/dunya...ucak-mi-carpti

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,237
     Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Kaynak nereden geliyor?SORAN VAR MIDIR?
    Cöleliye sormak lazım...zamanı geldiğinde bu şahısın başı çok ağrıyacak !!!

Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    Kesinlikle katılıyorum

Bu kredi alıpta ödemeyenlere HAPIS CEZASI VERILMELI ve KREDI JESINLIKLE TAHSIL EDILMELI...2 CEZA BIRDEN
    EN ÇOK DEMİREL YATTI

Banka batıran patronlar arasında cezaevinde en uzun süre kalan eski banka patronu Yahya Murat Demirel oldu. Etibank'ın eski patronu Dinç Bilgin 10 ay, işadamı Cavit Çağlar 10 ay, reklamcı Nail Keçeli 10 ay, Yurtbank'ın eski sahibi Ali Avni Balkaner 8 ay, Bank Kapital'in eski patronu Mahmut Ceylan 5 ay, Sümerbank'ın eski sahibi Hayyam Garipoğlu 17 ay cezaevinde yattılar. Egebank'ın eski sahibi Yahya Murat Demirel'in cezaevinde kalma süresi ise 1 yıl 11 ay 15 gün oldu.

Yatıyorlar da, kıymetsiz süreler.

Tosunun bile tüydügü memlekette, zor o işler banka sahipleri için.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,237
    Mahfi Eğilmez...Bu sorunun cevabını iyi veriyor,yorum yazanlarıda cevaplıyor.

Faiz Düşerken Kur Nasıl Düşüyor?

Çoğu insanın kafasında faiz düşerse kur yükselir diye bir ilişki şekillenmiş olduğu için Merkez Bankası’nın faizi indirmesi sonrasında kur da düşünce ortaya bir şaşkınlık tablosu çıktı.

Ekonomide (daha çok finansta) bazı kestirme yargılar öne sürülür. Mesela “faiz düşerse borsa yükselir†denir. Bu genel olarak doğru bir tespittir. Çünkü mevduat ve tahvil ile borsa yatırımı genellikle birbirine rakiptir. Faiz düştüğünde oradaki kazanç azalacağı için yatırımcılar borsaya (hisse senedi alımına) yönelebilir. Burada üçüncü bir değişkene bakmaya gerek kalmaz.

Buna karşılık faiz ile kur ilişkisine gelindiğinde bu iki değişken birbirini açıklamaya yetmeyebilir. Enflasyona da bakmak gerekir. Faiz düştüğünde eğer enflasyon için beklenti artış yönündeyse o zaman kur yükselir. Buna karşılık faiz düştüğünde eğer enflasyon beklentisi de düşüş yönündeyse ve faizdeki düşüş reel faizi sıfırlamayacak düzeydeyse kur düşebilir. Dolayısıyla “faiz düştüğünde kur yükselir†yargısı her zaman ve her yerde doğru değildir. Mutlaka bu iki değişkenin yanında enflasyona ve CDS primine de bakmak gerekir.

http://www.mahfiegilmez.com/2019/09/...uyor.html#more

Sayfa 199/1001 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299699 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •