Special Days Image
Sayfa 201/1001 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301701 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Günaydın kafe .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

FETÖ'nün TSK yapılanmasına yönelik başlatılan soruşturma kapsamında gözaltına alınanlardan tamamı muvazzaf 111'i şüpheli tutuklandı./ NTV

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,256
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    FETÖ'nün TSK yapılanmasına yönelik başlatılan soruşturma kapsamında gözaltına alınanlardan tamamı muvazzaf 111'i şüpheli tutuklandı./ NTV
    Sabah,sabah moral bozucu haber,neden ?,çünkü bu göz altına alınıp tutuklananların gerçekten kim olduğunu biliyormuyuz ?,anlaşılan hala orduya karşı bir hareket mevcut,çünkü ordunun %80 kısımı Atatürkçülerden oluşuyor,buda iktidar sahiplerini huzursuz ediyor,ordunun içinin temizlenmesini herkes ister,peki orduya alınan subayların fikriyatı bilinmiyormu ? Kenan Evren zamanında bunlar olmuştu,çünkü operasyon sol ve sağ gurup ideolijik görüşü olanlara olmuştu,dinci kimlikliler es geçilmişti,işte ordunun içindeki sorun ilk bundan kaynaklanıyor,önceden yazdığım gibi 70 yıllarında biz görevdeyken bunun istihbaratı gelmişti,demekki esas tehlikenin buradan geleceğini es geçmişler hep,şimdi durum ortada...Evren-Özal-RTE üçlemesinde bu tavan yaptı ordu içine yuvalandılar...gerisi zaten malum,esasında çok sorulacak sorular var,sabah,sabah günümüzü zehir etmeyelim.

Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yaptığı görüşmenin detaylarını anlatırken "Af hazırlığı yapıldığı izlenimi edindiğini" söyledi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,256
    VİOP -0.20 açıldı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,256
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yaptığı görüşmenin detaylarını anlatırken "Af hazırlığı yapıldığı izlenimi edindiğini" söyledi.
    CB ve Hökömet kanadında bir hazırlık var millete şirin gözükmek için,sebep belli,baskın bir seçim hesapları,güneydoğuda belediyelere boşuna kayyum atamadılar,HDP oyları anketlerde baraj altı kaldığı söylentileri onların iştahanı kabartıyor,amaç baskın bir seçimde tek başına güçlü milletvekilleriylen bir hükümet kurmak,zaten hep HDP kilit parti olmuştu...işte o zaman Meteposta gibiler zil takıp oynar...Bizde bu ülkede bölücülüğe karşıyız,ama güney doğunun durumu malum,çünkü devamlı kullanılmış ve kandırılmışlardır,sebebinin kökü AŞİRETLİK,bu sistem burada kalkmadığı sürece bu süreç hep devam eder. Zamanında boşuna köy enüstütüleri kurulmadı, peşi zaten malum Toprak reformu ile ECEVİT uğraşmıştır köy kent projesiylen !!!

7.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    VİOP -0.20 açıldı.
    3 gündür eksi açıyoruz maşallah be, bir gün yüzü göstermediler.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 201/1001 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301701 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •