Sayfa 219/1001 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319719 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 1,745 - 1,752 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1. 300 lira krediyi 0,99 la alıp,745 lira mevduatla aylık ödeyen sistemin mınaki...

Kapitalizminizin de mınaki...

Hep kazanan kasanın da mınaki...
    Kendini yontmayı unutma der Zeus....

Neslican Tay hayatını kaybetti

https://eksiup.com/p/3q146057gfui

3. Başkanı bakanı sürekli ekranlarda halka sesleniyor Müttefikimiz ABD Türkiye'ye ihanet ediyor PKK'ya devlet kurduruyor Güvenli bölgeye karşı çıkıyor diye şikayet ediyor..
    Kardeşim, bana her allahın günü akıl almak için seslendiğinizi varsayıyorum ve akıl veriyorum;
    En Güvenli bölge Suriyenin elindeki bölgedir. Bırak sığınmacıların derdine Esad düşsün,
    bırak PKK'lıların hamına Esad koysun..

4. ABD ve PKK/hdp'liler Suriye ve Irak'da olduğu gibi Türkiyede de "Sosyalist Kürdistan"ı kurmak için saldırdığında bunları hoşgören bunlara oy veren bunları lanetlemeye dili varmayan Türkler, siz ne yapacaksınız?
    Kaftancı kızı Ayn-el Arab dayanışmamızı sürdürelim, gelin Faşist/Irkçı TeCeye bir kurşun da siz sıkın heryere sabotaj yapın.. dediğinde ne yapacaksınız, kendi halkınıza komşunuza akrabanıza kurşun sıkacakmısınız?

5.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Başkanı bakanı sürekli ekranlarda halka sesleniyor Müttefikimiz ABD Türkiye'ye ihanet ediyor PKK'ya devlet kurduruyor Güvenli bölgeye karşı çıkıyor diye şikayet ediyor..
    Kardeşim, bana her allahın günü akıl almak için seslendiğinizi varsayıyorum ve akıl veriyorum;
    En Güvenli bölge Suriyenin elindeki bölgedir. Bırak sığınmacıların derdine Esad düşsün,
    bırak PKK'lıların hamına Esad koysun..
    Doğru söylüyorsunuz da, BOP projesi n'olacak o zaman!...

BOP EŞBAŞKANLARIN dan birisi olan kişi çıkıp açık seçik, bangır bangır bağırarak bu görevden istifa ettiğini açıklamadan,,,
    Sana anlatılanların hepisi tiyatro...
    Sahnenin önü başka, arkası başka...
    Yazdıklarım şahsi fikrimdir,yatırım tavsiyesi içermez.Başkalarının fikirlerine göre yatırım yaparsanız zarar edebilirsiniz.

6.  Alıntı Originally Posted by EMEKDAR Yazıyı Oku
    Doğru söylüyorsunuz da, BOP projesi n'olacak o zaman!...
    ABD, BOP(Kürdistan) projesinde Akape-Fetö ortaklığını kullandı. Habur sonrası KürdistanAçılımı'dan tırstığı için Akapeyi o projeden sildi ve Fetö'ye darbe için onay verdi.... Şimdi bu kadar olaydan sonra ABD'ye "Beni yine Eşbaşkan yap.."diye yanaşan kişi Recisöre beni artiz yap diyen taşralı kız durumuna düşer, kötü yola düşer...
    Bizim diyeceğimiz bir şey yok, "Kendi bilir padişah.."..

Doğu ve g.dogu anadolu ya DOKTOR GOREVLENDIRMELERI BASLADI..rutin değil.isler kötüye gidiyor demektir.dikkatli olun
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Erdoğan : "Maruz kaldığımız tüm saldırılara rağmen, hala güçlü bir şekilde ayakta olan bir ekonomimiz var."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 219/1001 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319719 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •