Sayfa 408/1001 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508908 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,257 - 3,264 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Buyur işte, evrenin bir sırrı daha....
    "Dostum Trump" bu hakareti yaptı ama yine "Dostum Trump" oldu,
    acaba "Kardeşim Esad" nasıl bir hakaret yapmış olmalı ki "Katil Esed" oldu.!!.
    Güzel bir noktayı yakalamışsın.

Aynen.

Birde tramp türleri müslümanı müslümana kırdıran yaratıklardır.

Onların en hassas oldukları ve müslümanları koruduklarını söylerler.

elin gavurlarıyla iş tutan bu destek oldukları araplar ne mal olduklarını gösterdiler.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

2.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Buyur işte, evrenin bir sırrı daha....
    "Dostum Trump" bu hakareti yaptı ama yine "Dostum Trump" oldu,
    acaba "Kardeşim Esad" nasıl bir hakaret yapmış olmalı ki "Katil Esed" oldu.!!.
    Sayın METEPOSTA, mektup olayından sonra henüz "dostum" kelimesini kullanmadı.

Kullanabilir belki bilinmez tabii...

"Katil Eset" söylemini ise yavaş da olsa terkediliyor ve

bölgede Suriye Rejimini kabul gören, tanıyan açıklamaları artarak devam ediyor...

İktidara gelmemek üzere siyaset yaptığına inandığım muhalefetin halları ortada iken

iktidarın yavaş da olsa attığı bu adımları teşvik etmenin

ülke çıkarları açısından daha kabul edilir olduğunu düşünüyorum...

3. "Her yer Amed, her yer direniş" kongrelerine katılan PKK/hdp sevdalısı, Üçübiryerde Açılımcı Tunç Soyer kükremiş sel gibi bendini çiğnemiş aşmış yırtmış dağları enginlere sığmamış taşmış!!..
    İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Kıbrıs sorunu ve Doğu Akdeniz üzerinden adada yaşanan gelişmeleri değerlendirirken, Türkiyenin adaya müdahale ettiği savunarak daha fazla müdahale etmeyelim dedi.
    Kimse alnına silah dayamıyor özgür iradesiyle bunları yapıyor..

https://veryansintv.com/dogu-akdeniz...ni-belirlesin/

https://veryansintv.com/chpliler-bun...le-kucaklasma/

4. Sen bu adamın FETÖ tepe yöneticileriyle yaptığı 766 görüşmeyi delil olarak kabul etmezsen bir daha kim devlete Fetö'cü ihbarı yapacak!!

FETÖ üyeliğinden beraat eden Bülent Arınç'ın damadı Ekrem Yeter...
    -Ankara 19. Ağır Ceza Mahkemesi. Ekrem Yeter'i 'delil m yetersizliğinden' beraat ettirdi
    -Mahkeme, örgütün tepe yöneticileriyle yaptığı 766 görüşmeyi delil olarak kabul etmedi
    -Yeter'in görüştüğü. Şerif Ali Tekalan, Hüseyin Kara gibi isimler ise Gülen'in danışmanları
    https://www.sozcu.com.tr/2019/yazarl...tirdi-5400017/

5. Şili'de ulasima yapila 4%'lik zammi protesto icin halk sokaga dokulmus...ulke capinda olaylar cikmis...sikiyonetim ilan edilmis....
    Yahu bunlar hic kadir kiymet bilmiyor!!!
    Bizde bu kadarcik zam ( levent kirca'nin deyimiyle "zamcik") yapilsa davul zurnayla karsilar halay cekeriz☺

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 408/1001 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508908 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •