Sayfa 486/1001 İlkİlk ... 386436476484485486487488496536586986 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,881 - 3,888 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Diyarbakır'ın Lice kırsalında yapılan operasyonda, İnönü stadı, Merasim sokak, Kayseri ve İstanbul saldırılarının talimatını veren ve kırmızı kategoride bulunan İshak Özçaktu ve Hejar Çelik öldürüldü
    Keşke bu katillerin en az biri canlı yakalansa ve ard arda bu kanlı eylemleri nasıl yapabildikleri,bağlantıları vs.aydınlatılabilseydi..

2.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Kadın tahliyeleri görünce çıldırmış ne dese haklı tabii ki, moktan almış moka sokmuş...
    Helal olsun vesselam..

https://odatv.com/feto-ile-flort-et-...-07111953.html
    Keşke aynı kadın Ergenekon-Balyoz kumpaslarında da çıldırsaymış mesela. Mesela okkır’ın cenazesinde söyleseymiş bunları.Mesela İBB nin reklam ihalalelerini alırken de çıldırsaymış.
    Acısı mutlaka çok büyük. Çocuğunu ve eşini bir hiç uğruna kaybetmenin acısını o bilir elbette. Ama bir de şöyle bakalım, o gece eşi ve çocuğu evine sağ Salim dönseydi, ihaleler katlanarak devam etseydi de aynı cümleleri mi kuracaktı? Sonucunu öngöremediği bir tercih sadece. Yanlış anlaşılmasın, olumlamıyorum bu süreci.

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

7.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    ...Kıbrıs'tan Malezyaya uzanan Nakşibendi tarikat ağının offshore bankacılık ihtiyacını karşılayan Mondial Bank binasının girişinde, Fesli Deli Kadir'in İngiliz ajanı Nakşi Şeyhi Nazım Kıbrısinin fotoğrafı asılı....

Şeyhin ben olaydım
    önümde diz çökeydin
    ağzına emziğini sokaydım..

8. İstanbul'un 1965 yılı nüfusu: 2.293.823
    Taksi Plaka Sayısı: 18.000
    Taksi Başına düşen yolcu sayısı:
    127..

İstanbul'un 2018 yılı nüfusu: 15.067.024
    Taksi plaka sayısı: 18.000
    Taksi Başına düşen yolcu sayısı:
    837!!

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 486/1001 İlkİlk ... 386436476484485486487488496536586986 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •