Sayfa 491/1001 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591991 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,921 - 3,928 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

4. Dokuz aydır kirasını ödeyemeyen, maddi sıkıntılar yüzünden çocuklarını ve karısını öldürüp intihar eden Selim Şimşek'in twitter sayfası ibret gibi!

Yorum yok ...

https://twitter.com/ssimsek2507
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Bülent Arınç’ın damadı Ekrem Yeter hakkında FETÖ’den açılan davada alınan beraat kararının bozulması için istinaf mahkemesine başvurdu.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Gösterdiğin yolda,senin izinde ... !
    Son Kasım'a kadar..

Aramızdan ayrılışının 81. yılında Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ü sevgi , saygı ve özlemle anıyoruz ..

Ne Mutlu Türküm Diyene

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 491/1001 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591991 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •