Sayfa 52/1001 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 409 - 416 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Ahmetg Guest

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Günaydın kafe

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. Karadeniz kiler kafa farklı çalışıyor hem yayaya hem arabaya kırmızı ışık yanar mı

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Washington Post: Trump yönetimi Fed Yönetim Kurulu üyeleri arasında rotasyonu tartışıyor

Powell'ın gücünü kontrol altına almayı kolaylaştırmak amacıyla Fed Yönetim Kurulu üyeleri arasında bir rotasyon sistemi oluşturulması da öneriler arasında.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Karadeniz kiler kafa farklı çalışıyor hem yayaya hem arabaya kırmızı ışık yanar mı

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Karadenizlinin kafa cin gibi
    O işin alt yüklenicisi Siemens bi bilgisayar programını kontrol etmeli. Sinyalizasyon

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,128
     Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Karadenizlinin kafa cin gibi
    O işin alt yüklenicisi Siemens bi bilgisayar programını kontrol etmeli. Sinyalizasyon
    O eskidendi,eğer cin gibi çalışsaydı ülkeyi yok etmeye çalışan tayyoya %60-70 oy vermezlerdi.

Sayfa 52/1001 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •