Sayfa 527/1001 İlkİlk ... 27427477517525526527528529537577627 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,209 - 4,216 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Külliye'ye giden chp'li" iddiası // erdoğan:bay kemal sen genel başkanlığını ortaya koyuyor musun?

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Külliye'ye giden chp'li" iddiası // erdoğan:bay kemal sen genel başkanlığını ortaya koyuyor musun?
    Sanki iddiasını tutacak, kandırilmışım der geçer...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Trump: Senato'da bir duruşma yapılmasını istiyorum

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Bloomberg ht : Borsa İstanbul, 4 Kasım itibariyle pazar yapısında sınıflandırmaya gitmiş ve likiditenin görece düşük olduğu Gelişen İşletmeler Pazarı'nda (GİP) sürekli müzayede yöntemi ortadan kaldırılarak 'tek fiyat işlem yöntemine geçilmişti. Yeni düzenleme ile Piyasa Yapıcılığı uygulaması GİP'de kaldırılarak diğer pazarlarda da piyasa yapıcılığı isteğe bağlı kılındı.

Uygulamanın yürürlüğe girdiği 4 Kasım tarihinden bu yana Gelişen İşletmeler Pazarı'nda işlem gören 17 hissenin fiyatı ve hacminde yaşanan düşüş dikkat çekici.

Yeni pazar düzenlemeleri ile birlikte 4 Kasım 2019’da yürürlüğe giren GİP şirketlerindeki tek fiyat uygulamasıyla 4 Kasım 2019 tarihinden bugüne kadar yaşanan 10 iş günündeki toplam işlem hacmi ortalaması 7.8 milyon TL’ye kadar daraldı. GİP şirketleri işlem hacimleri Eylül ayına göre %80, Ekim ayına göre %62.5 oranında geriledi. 4-15 Kasım tarihleri arasında hisse fiyatlarında yüzde 30'a varan oranda değer kaybı yaşandı.

6. Ben zamanında bu GİP in açıklamasını yapmıştım...
    Genel İtekleme Piyasası....

7. Bunlar tuvaletleri, büfeleri, en verimsiz topraklardaki tarlalaları ne idüğü belirsizlerin kurdukları ne yaptıkları, ne ürettikleri bilinmeyen şirketcikleri borsaya açtılar... Gönül bu ota da konar boka da denir...
    Para bu tuvalete de yatırım yapar...büfeye de...
    Ama bir söz vardır...
    Eşekle ilgili...
    ......na da katlanacaksın...
    Yok öyle, borsada para kazanacağım...
    Bilgili olacaksın, donanımlı olacaksın, öngörülü olacaksın, geçmişte yaşadıklarından ders alacaksın...
    Bunların birisi eksikse...
    Oturup haline ağlayacaksın...
    Zaten senden başka ağlayacak kimsen de yoktur..
    Son düzenleme : mterkan; 23-11-2019 saat: 00:15.

Beştepe'ye giden CHP'li iddiası : Rahmi Turan: O isim Muharrem İnce / CnnTürk

Sayfa 527/1001 İlkİlk ... 27427477517525526527528529537577627 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •