Sayfa 53/1001 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 417 - 424 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

*tobb: 2019 yılı temmuz ayında kurulan şirketlerin sayısında bir önceki aya göre %57,00 oranında artış oldu

*tobb: 2019 temmuz ayında kurulan şirketlerin sermayelerinin toplamı, bir önceki aya göre %132,27 oranında arttı

*tobb: 2019 yılının ilk yedi ayında kapanan kooperatif sayısı, 2018 yılının aynı dönemine göre %14,31 oranında azaldı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,744
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Bu arada İzmir,Karabağlar yangınında 500 hektar alan yandığı söyleniyor. Bu 5000 hektarmış.
    Kaynak İzmir belediyesi

3.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Bu arada İzmir,Karabağlar yangınında 500 hektar alan yandığı söyleniyor. Bu 5000 hektarmış.
    Kaynak İzmir belediyesi
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

4. Bilal Erdoğan'ın yöneticileri arasında olduğu Okçular Vakfı'nın 3 filminin ücretsiz kamu spotu olarak yayınlanması kararına RTÜK'ün yeni üyesi Faruk Bildirici karşı oy yazısı yazdı. İşte o gerekçe:

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

17 yıldır ÜLKEM dindar geçinenler tarafından yağmalandı.

Yağma heryerde devam ediyor.

Uçak heliköpter yangın dahil hep yalan.

Her şey yalan.Gerçekler 2002 de olmayan yasal vergiler kanunla alınan haraçlar.

Hastane paraları ilaç,hesap işletim,kayıp kaçak ,sayaç okuma,asfalt katılım payı vb gibi.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

7. Live Map sitesi,kapalı mı? bilen var mı?

https://halktv.com.tr/gundem/ucamaz-...bikati-402452h

"Uçamaz" denmişti! THK uçaklarından "yangın söndürme" tatbikatı! Kaynak: "Uçamaz" denmişti! THK uçaklarından "yangın söndürme" tatbikatı!

bakalım ne yapacaak mahdum pakdemirli
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Sayfa 53/1001 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •