Sayfa 548/1001 İlkİlk ... 48448498538546547548549550558598648 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,377 - 4,384 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Unicredit, Yapı Kredi'de ilk etapta yüzde 10'dan az hisse satacak-Bloomberg HT
    oopppssss...bu YKBNK ye ciddii hasar getirir...

Elinde olan varsa bu haberi ciddiye alsın derim
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Tcmb başkanı uysal: Son bir yılda cari denge önemli bir iyileşme kaydetti

*uysal: Bu yıl sonunda cari fazla vermiş olacağız

*uysal: Içinde bulunduğumuzu dönemde cari dengede düzeltmenin 2001 ve 2009'a kıyasla çok daha sağlıklı gerçekleştiğinin altını çizmek isterim

*uysal: Ilerleyen dönemde büyümenin cari denge üzerinde etkisinin nispeten daha az olmasını bekleyebiliriz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*uysal: Enerji ithalatımızın bu yıl geçen yıla göre daha sınırlı kalması kuvvetle muhtemel görünüyor

*uysal: Ihracattaki güçlü seyrin de cari dengedeki iyileşmeye önemli katkı verdiğini belirtmeliyim

*uysal: Türkiye küresel ticaret hacmindeki yavaşlamanın etkilerini ticaret pastasından aldığı payı artırarak bertaraf edebiliyor

*uysal: Zorunlu karşılıkların bir makro ihtiyati araç olarak kullanıldığı bir çerçeveyi benimsemekteyiz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

*uysal: Fiyat istikrarı ve sürdürülebilir büyüme birbirini tamamlayan unsurlar

*uysal: önümüzdeki dönemde para politikası duruşumuzu enflasyondaki düşüş sürecinin devamını sağlayacak şekilde belirlerken, finansal istikrara yönelik olarak zorunlu karşılıklar gibi makro ihtiyati araçları da etkin bir şekilde kullanacak, yapısal politika alanlarındaki analizlerle kamuoyunda farkındalık oluşturma misyonumuzu yerine getirmeye devam edeceğiz

Bu gece yarısından geçerli olmak üzere Benzine 14 kuruş zam bekleniyor

6. 2 ğün önce inidirm vardı yawww
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

7. "Yurt içinde 500'ün çok az üzerinde bir terörist kaldı."
    "Vur gerilla vur Kürdistan'ı kur.." ile başladılar vurdura vurdura 500e düştüler,
    biraz da Açılımcılar vurdursun kısmetleri açılır belki!...

Trump’in resmî hesabından :

Sayfa 548/1001 İlkİlk ... 48448498538546547548549550558598648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •