Sayfa 61/1001 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 481 - 488 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

https://halktv.com.tr/gundem/akpli-k...i-aldi-402559h

AKP'li Keçiören Belediyesi 10 ton su böreği aldı Kaynak: AKP'li Keçiören Belediyesi 10 ton su böreği aldı

TURGUT ALTINOK akepee li keçiören bb...
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

2.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Milli Savunma Bakanlığı'nca Irak'ın kuzeyinde devam eden Pençe-3 harekatında, PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada 3 askerimizin şehit olduğu, 7 askerimizin de yaralandığı açıklandı.
    Allah rahmet eylesin,mekanları cennet olsun,eskiden en azından haberlerde isimleri ve fotoğrafları paylaşılırdı,şimdi genellikle,sadece isimleri ve nerede şehit oldukları paylaşılıyor,bazen fox tv sabah haberlerinde fotoğraf veriliyor,böylemi olmalı?halbuki o güzel insanlar bu güzide vatanın bekası(gerçek beka) için genç yaşta şehit düşen yiğitler

3.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Yalnız o görüntüyü çeken de insanmıdır. Görüntüyü çekeceğine yardım et ruhsuz yaratık. Yaraya bi tampon yap bişey yap ama sırf sosyal medyada yayınlamak için çekme o videoyu, azıcık insan ol.
    Twitter da cenazenin resmi koyan bike gördüm bu kadar ruhsuz olunamaz. Utanıyorum...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Benim gördüğüm o video karşıki binadan çekilmiş acil ambulans aranmış olması gerekenler yapılmış. Bıçaklayan ******** bence planlı gelmiş hangimizin yanında bıçak var 10*15 cm üzeri bıçak olmalı yanında adam nereyi keseceğini bile biliyordur.

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

5. Erdoğan, Trabzon’da açılışını yaptığı otel için:

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Emine Bulut'un annesi Fadime Bulut, "Kızım orada çocuğu ile çırpınırken o sırada eli tutuyor da çekim yapıyor, çocuk orada çırpınırken nasıl oluyor da onlar seyrediyor. Orası dönerci ise illaki imkan vardı. Hiç mi biri bir şey fırlatmadı? Onların da annesi, babası, ailesi var. Yazıklar olsun onlara. 10 yaşındaki torunum, 'anneanne ben ambulans çağırın diyorum, onlar çekim yapıyor' diyor" dedi.

KİTT GENOVESE SENDROMU
    1964 yılında New York şehrinde akşam üstü Kity Genovese isimli bir kadın çok da ıssız olmayan bir caddede cinayete kurban gider.
    Bu olayda ilginç olan şudur.
    Kadına saldıran şahıs dk larca kadına tecavüz etmeye çalışır başaramayınca darp eder öldürmeye çalışır. Kadını yaralı halde bırakır. Bir süre sonra tekrar gelir ve kadını öldürür. Bu acı korkunç süre bir saattir ve bir saat boyunca zavallı kadın çığlıklar atar yardım ister.
    Polis olay yerine gelir ancak resmi ihbar olaydan tam bir saat sonra yapıldığından geç gelmiştir, çevreyi inceler.
    Kadının öldürüldüğü bölgede olayı kimsenin duymaması imkansızdır.
    Çevre evleri incelediklerinde olayı 37 mahalle sakininin gördüğünü hatta bir kısmının sonuna kadar pencereden izlediğini ancak hiç biri ne olaya müdahale ettmiş ne de polis çağırmıştır.
    Bu olay sonrası bir polis şefi gazeteci arkadaşı ile konuşurken durumu anlatır.
    Gazetecinin ilgisini çeker ve bunu haber yapar.
    Haber sonrası Amerika’da büyük infial olur.
    Psikologlar, psikiyatrisler, sosyologlar incelemeye başladığında şu durum ortaya çıkar.
    Olaya tanık kişilerin hepsi bir başkası mutlaka polise haber verir veya müdahale eder diye duyarsız kalmıştır.
    Kadın bu nedenle kalabalığın ortasında öldürülmüştür.
    Bu sosyal davranışa katledilen kadının adı ile Kity Genovese sendromu adı verilir.
    Evet Sosyal Psikolojide biz bu ve benzeri durumlara Kity Genovese sendromu diyoruz.
    Yaşananlara duyarsızlıktan çok başkasına yükleme, bekleme, sosyal kaytarma
    Birisi çözer
    Birisi yardımcı olur işimize bakalım
    Biri mutlaka görmüştür
    Biri mutlaka dilekçe verir
    Düşünceleri ile sorun, problem ve sıkıntıları başkasına atmak.
    Sonuç mu?
    Etkisiz güçsüz, zayıf hatta sıfır tepkiye neden olur.
    Toplumsal refleks azalır ve zorba istediğini yapar.!!! "

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

8. TSK'da 5 general istifa etti iddiası
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 61/1001 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •