Special Days Image
Sayfa 628/1001 İlkİlk ... 128528578618626627628629630638678728 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,017 - 5,024 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1. Özel haber... Rahmi Koç'un yatırım sırrı........
    Reklama bak....
    Rahmi KOÇ kripto para yatırımını öngörüyor...
    Adamın hızlı bir şekilde küçük bir servet kazanmk için ömrü hayatında gördüğü en büyük fırsat.....
    Allah belanızı versin...

2. Rahmi KOÇ ne kadar da fakirleşmiş... küçük bir servet kazanmanın peşine düşmüş...

Alıntı Originally Posted by mterkan Yazıyı Oku
    Özel haber... Rahmi Koç'un yatırım sırrı........
    Reklama bak....
    Rahmi KOÇ kripto para yatırımını öngörüyor...
    Adamın hızlı bir şekilde küçük bir servet kazanmk için ömrü hayatında gördüğü en büyük fırsat.....
    Allah belanızı versin...
    Dümen düzen, bugün bende Murat Ulkerin'kini gordum.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by mterkan Yazıyı Oku
    Reha kardeş...
    Bu memlekette en az %25 insan kessen doğru bildiğinden şaşmaz... Partiye değil, gerçeğe, olması gerekene oy verir... Kim takar siyasetçiyi?...
    Cok iyimser gordum sizi;

Diğer adaylardan Ekmeleddin İhsanoğlu 15.587.720 oyla %38,44,

Sol oylar taş çatlasa % 35 MHP % 10 desek, bu herif bu oyu kimden aldı?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

ABD Temsilciler Meclisi Genel Kurulundaki oylamada, Başkan Donald Trump'a yönelik "görevi kötüye kullanma" başlıklı azil maddesi kabul edildi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

ABD Temsilciler Meclisindeki oylamada, Trump'ın azline yönelik ikinci madde de kabul edilerek, dava dosyası yargılama için Senato'ya gönderildi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. 'Önderimiz Başkan Öcalan' diyen eylemci 1 yıl 8 ay hapis cezası alınca AYMye başvurdu. AYM cezayı ifade özgürlüğünün ihlali olarak yorumlayarak sanığa 9 bin 150 lira tazminat ödenmesini istedi.
    https://veryansintv.com/pkkyi-ovmek-ifade-ozgurlugu/

Anayasanın koruyucusu AYM, Kürtçü terörü övmek suç değildir diyor.!..
    PKK/hdp'li teröristlerin niçin heryerde rahatça göt gezdirebildiğini anlamayan kalmamıştır herhal..

8. MÜTEŞEBBİSLER ETOBURDUR
    insanlar da; hareketsiz gıdayla beslenenler (bir işverene bağlı olarak maaşla çalışanlar) ve hareketli gıdayla beslenenler (bir işverene bağlı olarak çalışmayanlar) olmak üzere ikiye ayrılır.
    Etoburlar, hayat seviyelerini korumak için otoburlulardan daha planlı olmaya mecburdur.
    Onlar sosyal değil, bireysel güvenlik peşindedir.
    Bunun adı servet biriktirmektir. Bu da onları fıtraten daha "içten pazarlıklı", daha "yalancı", daha "hesapçı", daha "hilekâr" yapar. Sıkıştıkları anda kendi canlarını kurtarmak için, icabında firmalarını batırmayı da planlarlar. Firmaların batması yani "zarar", ulusal katma değeri yani "milli geliri" azaltır. Üstelik "kaynak tahsisini çarpıtarak" toplam faktör verimliliğini düşürür. Bu yüzden serbest piyasa sistemi içinde "kamu" firma batışlarına bigâne kalmaz. Onları kurtarmak zorunda kalır. Girişimci, fütursuz davranırken işte buna güvenir.
    Son söz: Denetim ve yaptırım, müteşebbisin vicdanını geliştirir.
    https://www.sozcu.com.tr/2019/yazarl...atmaz-5517748/

Sayfa 628/1001 İlkİlk ... 128528578618626627628629630638678728 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •