Sayfa 655/1001 İlkİlk ... 155555605645653654655656657665705755 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,233 - 5,240 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Kafede artık video paylaşımı yapabiliyoruz ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Anayasa mahkemesi, kanal istanbul'un yap-işlet-devret modeli kapsamına alınmasına ilişkin düzenlemenin iptal istemini reddetti-habertürk

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

4.  Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    Anayasa Mahkemesi, Kanal İstanbul Projesi'nin yap-işlet-devlet modeli kapsamına alınmasına olanak tanıyan Kanun maddesinin iptal istemini reddetti. -AA

Anayasa Mahkemesi, Kanal İstanbul Projesi'nin yap-işlet-devlet modeli kapsamına alınmasına olanak tanıyan Kanun maddesinin iptal istemini reddetti.

Kaynak : Anadolu Ajansı
    Devlet yazılmış,yeni bir model sandım
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Twitterda, çeşitli illerde uyuz salgını olduğu yazılıyor .

Duyan var mı ?
    Benim etrafımda çok uyuz insan var ondan mı acaba

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: Değerli konut vergisi 1 yıl ertelenebilir...

İçişleri Bakanlığı: Bölücü Terör Örgütü tarafından Karadeniz ' de farklı noktalarda meydana gelen örtü yangınlarının sabotaj olduğu ve terör örgütü tarafından üstlenildiği belirtilmektedir.

Günaydın kafe

Sayfa 655/1001 İlkİlk ... 155555605645653654655656657665705755 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •