Special Days Image
Sayfa 659/1001 İlkİlk ... 159559609649657658659660661669709759 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,265 - 5,272 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1. İnsanları patlatıyorlar ama sor bakalım niçin patlatıyorlar,
    "Halkların kardeşliği" adına... Amaç böylesine yüce olunca o kadarına da katlanacaksınız tabii ki.!..
    FETÖ de böyle ahlaksız işler yapan ajanlarının sorularına kafanıza takmayın tüm bunlar yüce bir amaç uğruna derdi.. https://odatv.com/savciyla-sevis-pey...409161200.html

PKK/YPG, Suriye'nin kuzeyindeki Cerablus ilçe merkezinde yine masum sivilleri hedef aldı. EYP yüklü iki motosikleti uzaktan kumanda ile patlatan teröristler, aralarında çocukların da olduğu 4ü ağır olmak üzere 14 sivili yaraladı.
    https://veryansintv.com/pkkdan-yine-...i-patlattilar/
    Son düzenleme : METEPOSTA; 25-12-2019 saat: 15:13.

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3. alıntı

''Sinan Aygün ile Mansur Yavaş arasındaki RANT-Rüşvet kavgasını dikkatle ve tarafsız bir bakışla izliyorum. Teker teker konuşmaları ve kullandıkları belgeleri izledim.
    Mesleğim avukatlık olduğu için, önce, mesleğimi ilgilendiren kepazeliği de arz edeyim: Avukatlık Kanunu, bir davada rakip avukatı olan kişi, rakibin başka bir davasını takip edebilir. Örneğin, kira tespit davasını takip ettiğin kişi aleyhine, boşanma davasını alıp, takip edebilirsin. Pek rastlanmaz, ama yasal engel yoktur.
    Ancak, çıkar çatışmalı davalarda, her iki tarafın vekili olamazsın!
    Bu sabah FOX Tv.’de Yavaş’ı izledim. Ankara B. Şehir Belediyesi ile Sinan Aygün arasındaki dava ile ilgili mahkeme kararını gösterdi. Belediye’nin avukatı ile Sinan Aygün’ün avukatı aynı kişi. Bütün davalarda böyle! Yukarıda verdiğim örnekte, boşanma davasında her iki tarafın avukatı aynı! Olamaz. Ama devr-i Tayyip’te olmuş.
    Olunca ne olmuş? M. Yavaş, örnek verdi. Sinan Aygün lehine olan bir karar varsa, anında Belediye’ye bildiriyor. Aleyhte ise, bildirmiyor.
    Bildirmeyince ne oluyor? Ruhsat, mahkeme tarafından iptal edilmiş. Belediyeye bildirmiyor, ama S. Aygün’e bildiriyor. Aygün hızla inşaatı bitiriyor. Rant o biçim! Paylaş babam paylaş. Milletin hakkı mı? Millet de kim?
    Kavga nerden çıktı? Kısaca değinelim. S.Aygün, eski başkan zamanında 25 milyon TL’na mal olacak, bir okul yapma taahhüdünde bulunuyor. Mahkeme, seçilen yere yapılan itirazı kabul ediyor ve ruhsatı iptal ediyor. Para da S. Aygün’ün cebinde kalıyor. İşte kavga bu! Yavaş diyor ki, “yeni seçilen yere bu okulu yap” Sinan Aygün da diyorki, “25 milyon az para mı cebimde dursun, vermem” diyor.
    Uzlaşma olmayınca, yaşanan şantajı yapıyor. M. Yavaş’ı kutluyorum, boyun eğmiyor.

Asıl can alıcı nokta; SİNAN AYGÜN gibi her devrin, herkesin adamını CHP’ye alan kim, tutam kim?

Sevgili halkım, sen bir lokma ekmeğin peşinde koşarken, ülkende yaratılan milyarlarca rant nasıl paylaşılıyor? KANAL projesini bir de bu gözlükle incele... ''
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

*tcmb: Finansal hizmetler güven endeksi aralık'ta 157,2 (önceki 167,0)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Köprü ve otoyollardan ocak-kasım döneminde 1 milyar 823 milyon 300 bin 424 lira gelir elde edildi - KGM

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün dava arkadaşı, Millî Mücadele'nin kahramanlarından da biri olan İsmet İnönü'nün vefatının 46. Yılında kendisini saygı ve minnet ile anıyoruz..

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Köprü ve otoyollardan ocak-kasım döneminde 1 milyar 823 milyon 300 bin 424 lira gelir elde edildi - KGM
    Bizi ilgilendiren kısmı, geçiş garantisi için kaç gayme ödenmiş?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün dava arkadaşı, Millî Mücadele'nin kahramanlarından da biri olan İsmet İnönü'nün vefatının 46. Yılında kendisini saygı ve minnet ile anıyoruz..
    İsmet İnönü'yü saygı ve minnet ile anıyoruz..

Sayfa 659/1001 İlkİlk ... 159559609649657658659660661669709759 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •