Special Days Image
Sayfa 664/1001 İlkİlk ... 164564614654662663664665666674714764 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,305 - 5,312 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    YOO Atatatür ordular ilk hedefiniz AKDENİZ diye emir verdiğinde düşmanı İzmir den denize dökmüşdük diye DÜŞÜNDÜM DE.
    Tabi şimdi eski Akdeniz üzerinde kaç tane deniz icat edildiğini düşünmemiz lazım.
    “White sea” ile başlayalım saymaya 🤪

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    933
    Blog Entries
    1
    CAFE deki mesajları okumaya yetişemezdik bir zamanlar. İnsanlar korkutuldu, bastırıldı. Ülkenin geldiği nokta işte tam burası. Ne servis ediliyorsa gündem o oluyor. Bir zamanlar günlerce "AB ye giriyoruz bundan sonra kokoreç ve midye yiyemiyecek miyiz" i konuştuk buralarda.
    Z a m a n ı S a t ı n A l a m a z s ı n !

5. Akapeli Mehepeli yurttaşlarımız bir zahmet iktidara sorsunlar bize de anlatsınlar,
    PKK/hdp'liler Öğrenci/Öğretim görevlisi kılıklarına bürününce yerleri niçin cezaevi değil de okullar oluyor?

PKK yeni dönemde bir kez daha üniversitelere yerleşmeye başladı. Bunların başında da Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesinin (DTCF) geldiği öğrenildi.
    Edinilen bilgilere göre, PKK yandaşı 100 kadar öğrenci, okulda huzur bırakmıyor ve birçok öğrenciyi de tehdit ediyor.
    Daha önce okulda gücü zayıflayan PKK yandaşı grupların son zamanlarda sesi çok çıkıyor. 50den fazlası yatay geçişle üniversiteye yerleşmiş 100 kadar PKK yandaşının arasında özel militanlar olduğu iddia ediliyor.
    https://veryansintv.com/pkk-yandasla...lere-saldirdi/

Günaydın kafe

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Olağanüstü Hal (OHAL) İşlemleri İnceleme Komisyonu Başkanı Salih Tanrıkulu, komisyona yapılan 126 bin 300 başvurudan 98 bin 300’ünün karara bağlandığını, 28 bininin ise incelemesinin devam ettiğini bildirdi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Günaydın TÜRK MİLLETİ

İyi işler.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Sayfa 664/1001 İlkİlk ... 164564614654662663664665666674714764 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz