Sayfa 667/1001 İlkİlk ... 167567617657665666667668669677717767 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,329 - 5,336 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Hürriyet yazarı Ertuğrul Özkök, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile yaptığı görüşmeyi köşesine taşıdı. İmamoğlu görüşmede, İBB'nin 10 mele (Kürt din adamı) ve 20 Alevi dedesi istihdam edeceğini söyledi.
    https://veryansintv.com/ibb-kadrosun...dede-alinacak/

Fırsat bu fırsat diyorum önerimi yapıyorum;
    Kamudaki tüm mele molla imam dede sivilleşsin..

Bu artık ayranlan bulunulacak kafa değil, programa çıkmadan önce sek deve sidiğini dikiyorlar, ancak öyle olur bu kafa.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Wikipedia için Anayasa Mahkemesi Genel Kurulu'ndan karar çıktı. Anayasa Mahkemesi, dünyanın en büyük internet ansiklopedisi Wikipedia’nın erişime engellenmesini hak ihlali saydı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum: "(Kanal İstanbul'a ilişkin) ÇED sürecini çevre hassasiyetimizi en üst düzeyde tutarak yürüttük." -AA

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum: "(Kanal İstanbul'a ilişkin) ÇED sürecini çevre hassasiyetimizi en üst düzeyde tutarak yürüttük."

Kaynak : Anadolu Ajansı
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Kurum:"(Kanal İstanbul) İstanbul Büyükşehir Belediyesinin temsilcisi ÇED Raporu'nun altına imza atmıştır. Belediye Başkanımız çıkıp itiraz ediyor. Daha elemanının ne yaptığının farkında değil.

Kurum: "(Kanal İstanbul) İstanbul Büyükşehir Belediyesinin temsilcisi ÇED Raporu'nun altına imza atmıştır. Belediye Başkanımız çıkıp itiraz ediyor. Daha elemanının ne yaptığının farkında değil. Buraya gelip, ÇED Raporu'na imza atıyorsunuz, hiçbir şerh bildirmiyorsunuz, ondan sonra da çıkıyorsunuz 'Ben bu rapora itiraz ediyorum.' diyorsunuz."

İLAVE ETMEK LAZIM, NEDENSE HER ZAMANKİ GİBİ HABERE YORUM YAPAN UNUTMUŞ..

imamoğlu ndan önceki İBB BAŞKANLARI DÖNEMİNDE OLMUŞ bu iş

https://tele1.com.tr/imamoglundan-ka...n-aldi-113812/

Kanal İstanbul’ projesi ilgili siyasi tartışmalar sürerken, konunun yansımaları İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) bürokrasisini de etkiledi. Edinilen bilgiye göre, ‘Kanal İstanbul’ projesi ile ilgili olarak hazırlanan ÇED raporuna önceki yönetim zamanında olumlu görüş bildiren Prof. Dr. Fuat Alarçin’in, yeni yönetim zamanında görüşünü değiştirmesi istendi.

ANLAŞILMIŞTIR SANIRIM

Kurum: "(Kanal İstanbul'un depremi tetikleyeceği iddiası) Bu iddia bilimsellikten uzak bir söylemdir." -AA

Kurum: "(Kanal İstanbul'un depremi tetikleyeceği iddiası) Bu iddia bilimsellikten uzak bir söylemdir."

Sayfa 667/1001 İlkİlk ... 167567617657665666667668669677717767 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •