Sayfa 678/1001 İlkİlk ... 178578628668676677678679680688728778 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,417 - 5,424 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. patlıcanda da aynı koku oluyore ...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık , rasyonel akla atılan imza. İnsanlığın ebedi mutluluğunun anahtarı olacak olan Mazardium EF87 madeni mucidi. Yaşasın !

3. Bu yerli mali arabanin onunde niye izgara var....bu arac elektrikli degil mi....izgara radyatoru sogutmak icindir benim bildigim....
    Bakin buradan uyariyorum...bi yanlislik olmasin!!!!

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Cafe Trend&Trade - II

MB: Finansal istikrarı ve reel kredi büyümesine dayalı zorunlu karşılık uygulamasını desteklemek amacıyla

Yabancı para mevduat/katılım fonlarına uygulanan zorunlu karşılık oranlarının tüm vade dilimlerinde 200 baz puan artırılmasına,
    Türk lirası reel kredi büyüme koşullarını sağlayan bankaların bu artıştan etkilenmemesini teminen söz konusu oranların bu bankalar için 200 baz puan daha düşük uygulanmasına

karar verilmiştir. Alınan bu kararla, piyasadan yaklaşık 2,9 milyar ABD doları tutarında likidite çekilmesi beklenmektedir.

Söz konusu değişiklikler, tesisi 10 Ocak 2020 tarihinde başlayacak olan 27 Aralık 2019 tarihli yükümlülük döneminden itibaren geçerli olacaktır.

Kamuoyunun bilgisine sunulur.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk: (Asgari ücret) Söz verdiler, gelecek yıl her iki tarafın anlaştığı rakamlar üzerinden konuşacağız

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
    Tayyip ahhh ulen ahhhh diyordur.ne bileyim bu isin bu kadar kolay oldugunu bilsem bu miskin isadamlariyla muhatab olur muydum diyordur...soyle ki;

Yabanci bir sirketin (Pininfarina) yabanci bir sirkete( hong kong hibrid grup) cizdigi proje bastirilir para alinir.

Sanra yine yabanci bir ulkedeki( italya) fabrikaya para bastirilip yaptirilir

Sonra yabanci bir ulkede( ukrayna) motor takilir.

Sonra yabanci bandirali (hollanda) bir gemi ile gelir

Yabanci markali (scania - isvec) tirlarla tasinip bilisim fuarina getirilir.

Siz olsaniz hayiflanmaz misiniz bu yerli ve milli (!!) Araci kendiniz yaptirmadiginiza?? Tek yapacaginiz parasini bastirmak...sonucta milli dava
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

Sayfa 678/1001 İlkİlk ... 178578628668676677678679680688728778 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •