Sayfa 683/1001 İlkİlk ... 183583633673681682683684685693733783 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,457 - 5,464 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Adam sandiklarımızın, ne çıktığını yazarsam iyi olmaz.
    Kim o adamlar?....
    Adamlardan biri ki 1958 doğumlu... Deniz GEZMİŞ'le Mahir ÇAYAN la politika yapmışmış...1948 doğumlu Kemal KILIÇDAROĞLU ile eski bir yoldaşlığı varmış.....
    https://twitter.com/tirajpres/status...02707492425728...
    Adama cevabı kim vermiş?...
    Sarp KURAY...
    https://www.youtube.com/watch?v=DrdGPoH8auQ

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Bursa Deniz Otobüslerinin (BUDO) yarınki tüm seferlerinin, elverişsiz hava koşulları nedeniyle iptal edildiği bildirildi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

6. CİMER YOLULA BAŞVURU

Sırada beklemek istemiyorsanız.

Dilekçeyi cimerden gönderin.

Cimer 1500 harf kabul ediyor.

Aşağıda böyle bir dilekçe var.

Kesip yapıştırın.

En üstte şikayeti işaretleyin

Sonunda Çevre Bakanlığını işaret edin.

Kabul ediyoruma ok tıklayın.

Yoksa dilekçeniz kabul olmaz

++

İSTANBUL VALİLİĞİ ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ’NE İSTANBUL

İTİRAZ EDEN

Adı-Soyadı:

T.C. Kimlik No:

Adres:

KONU

İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nün web sayfasında 23.12.2019 tarihinde halkın görüş ve önerilerine açıldığı duyurulan, T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü tarafından yapılması planlanan Kanal İstanbul Projesi , Denizden Alan Kazanımı, Dip Taraması ve Beton Santralleri Dâhil ile ilgili olarak hazırlanan ve İnceleme ve Değerlendirme Komisyonunca yeterli bulunarak nihai şekli verilen Çevresel Etki Değerlendirme Raporuna itiraz ediyorum.

İstanbul İli, Küçükçekmece Gölü – Sazlıdere Barajı – Terkos Gölü doğusunu takip eden güzergâhta yaklaşık bir Kanal açılması için hazırlanan projeye ilişkin Çed Raporuna aşağıda belirttiğim nedenlerle itiraz ediyorum.

İstanbul’un yaşam destek sistemleri olan Kuzey Ormanları, su havzaları, su havzalarını besleyen su kaynakları, tarım ve mera alanları yok olacaktır, Önemli su kaynaklarından biri olan Sazlıdere Barajı yok olacaktır, Doğal yaşam alanları ve ekosistem bozulacaktır, Doğal ve arkeolojik sit alanları, tabiat parkları, milli parklar vb. koruma alanları yok olacaktır, Çed Raporuna göre 1.155 km3 olan kazı materyalinin taşınmasıyla bozulan ekosistem halkın sağlığını tehdit edecektir, Bu proje yaşam hakkımı elimden almaktadır. Çed Raporuna itiraz ediyorum.

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Eski CHP milletvekili Sinan Aygün partisinden istifa etti.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 683/1001 İlkİlk ... 183583633673681682683684685693733783 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •