Sayfa 700/1001 İlkİlk ... 200600650690698699700701702710750800 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,593 - 5,600 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

*lıbya tezkeresı 184 ret oyuna karşı 325 kabul oyuyla genel kurul'dan geçtı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Cumhurbaşkanı yardımcısı Oktay : TBMM’de kabul edilen Libya Tezkeresi ülkemiz ve bölgemiz için hayırlı olsun. Hükümetimiz Doğu Akdeniz’deki her bir adımını detaylı çalışılmış belirli bir strateji ve plan dahilinde atmaktadır.

Oktay : Libya Tezkeresi ile bölgede oynanan oyunları bozmaya, ülkemizin hak ve menfaatlerini korumaya devam edeceğiz. Libya’nın toprak bütünlüğünü savunan Türkiye’nin amacı BM nezdindeki meşru hükümetin çağrısına destek vermek ve bölge barışına hizmet etmektir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Yargıtay 5. Ceza Dairesi, İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi’nin futbolda şike davasına dair kararlarını usulden bozdu. Aziz Yıldırım'ın da aralarında bulunduğu sanıklar İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi’nde yeniden yargılanacak / HaberTürk

Yargıtay'ın bu kararı, Aziz Yıldırım'a verilen beraat kararını etkilemeyecek. (NTV)

MSB: Pençe-3 Harekât Bölgesinde devam eden operasyonlar kapsamında, 02 Ocak 2019 tarihinde Irak kuzeyi Haftanin'de teröristlerle çıkan çatışmada iki kahraman silah arkadaşımız şehit olmuştur.

7. Piyangonun çeyreği noter ablaya mı çıkmış,yok anasının damı..

Ne lan bu..
    Kendini yontmayı unutma der Zeus....

8.  Alıntı Originally Posted by C.ÜNLÜ Yazıyı Oku
    ...
    Ne lan bu..
    cicek

Her şey sudan meydana gelmiştir.
    Thales

Sayfa 700/1001 İlkİlk ... 200600650690698699700701702710750800 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları