Sayfa 745/1001 İlkİlk ... 245645695735743744745746747755795845 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,953 - 5,960 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,744
    Nazım HİKMET 118 YAŞINDA.

2. Sağlık Bakanlığı: "İstanbul'da H1N1 şüphesiyle hayatını kaybeden iki çocuğun ölüm sebebinin belirlenmesi için inceleme başlatıldı."
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Mısır yine Reyisten ayar istiyor, gerekse taktıkları da yok ya neyse.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5. Hindistan'ın Keşmir sorunundaki tutumları nedeniyle Türkiye ve Malezya'dan yapılan ithalatı azaltmayı planladığı bildiriliyor - RTRS

https://www.reuters.com/article/us-i...-idUSKBN1ZE1OV
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Hindistan'ın Keşmir sorunundaki tutumları nedeniyle Türkiye ve Malezya'dan yapılan ithalatı azaltmayı planladığı bildiriliyor - RTRS

https://www.reuters.com/article/us-i...-idUSKBN1ZE1OV
    Haa

Papaz olmaya devam.

Bütçe açığı %70 artmış.

Yandaşlara kaynağa devam.

Tasarruf etmek nedir bilme.

Birde cari açık artmış.

İstikrarlı şekilde batağa gidiyoruz.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Erdoğan: "İnfaz düzenlemesini de içeren ikinci yargı paketinin hazırlıklarını tamamladık, birkaç hafta içinde Meclis gündemine getiriyoruz."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Erdoğan: Sağlık turizmi yoluyla ülkemize gelen hasta sayısı 2019 Kasım sonu itibarıyla yıllık 470 bine ulaştı. Bu sayıyı önce 750 bine, ardından 1,5 milyona yükseltmeyi hedefliyoruz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 745/1001 İlkİlk ... 245645695735743744745746747755795845 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •