Special Days Image
Sayfa 763/1001 İlkİlk ... 263663713753761762763764765773813863 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,097 - 6,104 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

*tcmb ppk: Son döneme ilişkin veriler iktisadi faaliyetteki toparlanma eğiliminin devam ettiğini göstermektedir

*tcmb ppk: Iktisadi faaliyetin sektörel yayılımındaki iyileşme devam etmektedir

*tcmb ppk: Küresel iktisadi faaliyetteki zayıf seyir, gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerde eşanlı olarak devam etmektedir

*tcmb ppk: Son dönemdeki jeopolitik gelişmelere bağlı olarak ham petrol fiyatları oynak bir seyir izlemiş ve geçtiğimiz ppk toplantısını takip eden döneme göre kayda değer bir artış göstermiştir

*tcmb ppk: Bu bağlamda, küresel manşet enflasyon oranlarının, son çeyrekte bir miktar yükselmesine karşın, 2020 yılında yatay bir görünüm sergilemeye devam etmesi beklenmektedir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*tcmb ppk: Finansman koşullarındaki iyileşme ve iç talepteki toparlanmaya bağlı olarak, tl kredi büyümesindeki artış, tüketici kredilerinde daha belirgin olmak üzere devam etmiştir

*tcmb ppk: Korumacılık önlemlerinin, küresel ekonomi politikalarına dair diğer belirsizliklerin ve jeopolitik gelişmelerin sermaye akımları, dış ticaret ve emtia fiyatları kanalıyla oluşturabileceği etkiler yakından takip edilmektedir

*tcmb ppk: Söz konusu gelişmede genel ekonomik görünüme ilişkin beklentilerin yol açtığı arz yönlü etkilere ilave olarak, ertelenmiş talep ve borç yapılandırma amacıyla yapılan kullandırımların da etkili olduğu değerlendirilmektedir

*tcmb ppk: Tahsili gecikmiş alacakların ve yakın izlemedeki kredi tutarlarının, kısa vadede bankacılık sektörü kredi arzı üzerindeki olası etkileri yakından takip edilmektedir

*tcmb ppk: Son dönemde faizlerdeki düşüşe bağlı olarak kredi talebinde gözlenen canlanmanın sürmesi açısından istihdam ve gelir tarafındaki gelişmeler belirleyici olacaktı

*tcmb ppk: Döviz kuru, iç talep koşulları ve üretici fiyatlarındaki gelişmelere bağlı olarak çekirdek enflasyon göstergelerinin eğilimleri ılımlı seyretmektedir

*tcmb ppk: Gelinen noktada, mevcut para politikası duruşunun hedeflenen dezenflasyon patikasıyla uyumunu koruduğu değerlendirilmektedir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

*albayrak: Enflasyonun bu yıl tek basamağa inmesini bekliyoruz

*albayrak: Faizin düşmesi büyüme için olumlu

*albayrak: Tcmb, fed kadar bağımsızdır

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,747
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    E-devlet üzerinden de kartınız ile süresinde ise indirimli ödeyebiliyorsunuz.

https://www.turkiye.gov.tr/gib-intvr...ulama-ve-odeme
    Kendi bankanızdan da inter aktif işlemle sadece kartla ödeme yapılabiliyor. MTV ni o şekilde ödedim.(taksitli)Saçmalık PTT den kartla ödeme kabul etmemesi.

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Kendi bankanızdan da inter aktif işlemle sadece kartla ödeme yapılabiliyor. MTV ni o şekilde ödedim.(taksitli)Saçmalık PTT den kartla ödeme kabul etmemesi.
    Niye böyle bir uygulamaya geçtiler hayret.. Herkes erişim ağlarını genişletir bizde özel bankalardan hesaptan vergi ödemeyi kaldırım kamuya yönlendiriyorlar .

6. MTV ve trafik cezasını burdan ödüyorum.

https://ivd.gib.gov.tr/tvd_side/main...7098396c74a6f7
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Damada bir eyilikte benden olsun, emekli maaşlarını eskisi gibim kamu bangaları ödesin, 2.000 gayme ortalama X 13 milyon emekli =
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8. Albayraklar Holding'e bağlı Albayraklar Savunma A.Ş. sektörden çekilme kararı aldı - Sözcü

https://www.sozcu.com.tr/2020/ekonom...liyor-5583818/
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 763/1001 İlkİlk ... 263663713753761762763764765773813863 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •