Special Days Image
Sayfa 772/1001 İlkİlk ... 272672722762770771772773774782822872 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,169 - 6,176 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Kızılay başkanı : Bölgede olası ihtiyaçlar için hastanelere ilave kan tedarik planlaması yapılmıştır

Afad ve Valilikten yapılacak uyarıları dinleyelim, Elazığ dışından telekom ve gsm şebekelerini arayarak meşgul etmeyelim, vatandaşlarımız kısa mesaj ve interneti kullansın

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

AFAD: Elazığ depremi için 28 çalışma grubu, 7 gün 24 saat çalışma esasına göre faaliyete geçirilmiştir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Afad : Sivrice de (Elazığ) meydana gelen Mw 6.8 büyüklüğünde ki deprem den sonra 22:29'a kadar geçen zamanda, büyüklükleri 2.7 ile 5.4 arasında değişen 35 artçı deprem kaydedilmiştir.

Elazığ İstasyon mahallesinde depremden sonra bir binada büyük bir yangın çıktı

Çevrimtaş Köyü Muhtarı : Göçükte kalan vatandaşlarımız var , afad ve kaymakamlığa bilgi verdik henüz gelen yok .

Afad : Tüm personelimiz ve il AFAD müdürlüklerimiz teyakkuza geçirilmiştir.

Gelişmeleri takip ediyoruz.

Afad : Bölge ile haberleşmek isteyenlerin web tabanlı programlar kullanmaları önem arz etmektedir

Elazığ Valisi : Merkezde 4 bina yıkılmış durumda ekiplerimiz çalışıyor , toplam 3 ölü 140 yaralımız var . Maden ilçesinde 5 katlı bir bina yıkıldı.

Sayfa 772/1001 İlkİlk ... 272672722762770771772773774782822872 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •