Special Days Image
Sayfa 774/1001 İlkİlk ... 274674724764772773774775776784824874 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,185 - 6,192 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

AFAD: İlk belirlemelere göre, Elazığ’da 8 kişi hayatını kaybetmiş, 12 kişi yaralanmıştır; Malatya’da ise 6 kişi hayatını kaybetmiş, 45 kişi yaralanmıştır

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Elazığ belediyesi : Acil müdahale araçları trafik yoğunluğu sebebiyle çalışamamaktadır. Tüm vatandaşlarımızın şahsi araçlarıyla trafiğe çıkmamalarını, toplu taşıma araçlarını kullanmalarını önemle rica ederiz.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Fitch, Yunanistan’ın kredi notunu BB’ye yükseltti, görünüm pozitif.

AA: Bakan Kasapoğlu'nun talimatıyla Elazığ ve Malatya'daki KYK yurtları, Gençlik Merkezleri ve spor salonları vatandaşların hizmetine açıldı.

Saat 00:16’da Manisa -Akhisar / Musalar merkezli 4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi

6. 99 depreminden sonra bir arpa boyu yol alamamisiz..durum onu gosteriyor...
    Toplanan deprem paralari ne oldu...
    Mac yapilmayan Ataturk stadina, yaris yapilmayan formula pistine harcanacak para bulunurken derme catma evlerde yasayan vatandaslarin evlerini duzgun hale getirmek icin gerekli para neden bulunamiyor...

Ben 52 yasinda bir apartmanda oturuyorum.
    Apartman 6 katli ve daha fazla kata musaade edilmiyor...belediye...imar ve sehircilik bakanligi her yere basvurdum...8 kat musaadesi icin. 8 kat musaadesi olsa muteahhide apartmani yeniletebilecegiz... aksi halde 6 kat olarak yenileme yapacak gucu olan kimse yok apartmanda...
    Deprem olacak ve binanin altinda kalip olecegiz..istatistiklerde bir rakam olarak gozukecegiz...
    Bu yoneticiler yonetici degil..
    Daha cok yazacagim ama yazmaktan da korkuyorum.....
    Nalet olsun diyeyim...herkese iyi uykular....!!!!!!

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

7. Ooooo.cok buyuk is yapmis ...bravo!!!!!!!!
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    AA: Bakan Kasapoğlu'nun talimatıyla Elazığ ve Malatya'daki KYK yurtları, Gençlik Merkezleri ve spor salonları vatandaşların hizmetine açıldı.

8. Istanbul depreminde ne olacak acaba...16 milyon disari cikmaya calisacak....onlari merak eden 16 milyon iceri girmeye calisacak....hey yavrum hey....!!!!!!
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Elazığ belediyesi : Acil müdahale araçları trafik yoğunluğu sebebiyle çalışamamaktadır. Tüm vatandaşlarımızın şahsi araçlarıyla trafiğe çıkmamalarını, toplu taşıma araçlarını kullanmalarını önemle rica ederiz.

Sayfa 774/1001 İlkİlk ... 274674724764772773774775776784824874 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •