Sayfa 781/1001 İlkİlk ... 281681731771779780781782783791831881 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,241 - 6,248 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Elazığ Sivrice merkezli Saat 19:46 4.4 , Saat 19:45’de büyüklüğünde depremler meydana geldi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Afad : Afetzede vatandaşlarımız için AFAD koordinasyonunda ısıtıcı, gıda kolisi, genç ve çocuk giyecek malzemelerinin içinde bulunduğu 28 tırı yola çıkaran Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ne teşekkür ederiz.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Afad başkanı : Şu ana kadar 476 artçı deprem meydana geldi. Bunun 18 tanesi 4.0 dan büyük oldu.

4. twitterdan

Bugün yıkılan binaların hepsi “imar mevzuatına uygundu”
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Afad : Saat 20 itibariyle : Deprem sonrası AFAD koordinasyonundaki müdahale faaliyetleri ile enkazdan sağ kurtarılan kişi sayısı, 43’e yükseldi. Hayatını kaybeden vatandaşlarımızın sayısı ise 29 oldu. 1.466 vatandaşımız depremden sonra hastanelere başvurdu. Bölgeye ulaştırılan 8.565 çadırdan ihtiyaç duyulan kadarının kurulumu tamamlanırken hasar tespit analizleri ile 72 binanın yıkıldığı, 514’ünün ağır hasar aldığı ve 409’unun az ve orta hasarlı olduğu belirlendi.

Elazığ Sivrice’de, 24 Ocak 2020 günü 20.55’de meydana gelen 6,8’lik deprem sonrası enkaz altındakilere ulaşmak ve bölgede hayatı normale döndürmek için AFAD koordinasyonunda afet yönetiminin müdahale ve iyileştirme safhaları çalıştırılıyor. Depremin ilk 20 saatinde 43 vatandaşımız enkaz altından sağ kurtarıldı. 6,8 büyüklüğündeki deprem sonrası, 14’ünün büyüklüğü 4’ün üzerinde olan 462 artçı deprem meydana geldi.

Fenerbahçe 2 Başakşehir 0 MS

Fenerbahçe taraftarları maçın sonunda sahaya ellerindeki atkılarını ve eşofmanlarını atıyor . Bunlar Elazığ ve Malatya’ya gönderilecek .

Sayfa 781/1001 İlkİlk ... 281681731771779780781782783791831881 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •