Sayfa 860/1001 İlkİlk ... 360760810850858859860861862870910960 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,873 - 6,880 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Ahmetg Guest
    Android kullaniyorum sag altta hep video cikiyor hisse.net sitesindeyken. Nasil onlerim?

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Beşiktaş : “Sosyal medyada, Adem Ljajic’in Corona virüsüne yakalandığının iddia edildiği paylaşımlara itibar edilmemesini önemle rica ederiz"

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Bakın ABD ve Rusya Türkiye'den ne istedi? - Arslan BULUT

"Türkiye, İdlib'de kim adına savaşacak?" diye sormuş ve "ABD adına" diye cevap vermiştim ya;

ABD politikalarını derinden etkileyen ve kurucuları arasında George Soros, Morton Abramowitz, Stephen Solarz gibi isimlerin bulunduğu Uluslararası Kriz Grubu'nun son analizi bu tespitimi doğruladı!

"İdlib neden Türkiye'nin meselesi oldu? Çünkü önemli bir kısmı Suriye'de IŞİD çatısı altında bulunan teröristler, Fırat'ın doğusunun PYD/PKK kontrolüne geçmesini sağladıktan sonra, koridor açılarak İdlib'e gönderild

Bunlar, İslami görünümlü ama ABD'nin kullandığı gruplardır." diyordum ki, Uluslararası Kriz Grubu, İdlib'deki Heyet Tahrir el-Şam örgütünün başındaki Ebu Muhammed el Colani ile yapılmış bir söyleşiyi yayınladı.

Yazıda imza yok, söyleşiyi kimin yaptığı da belli değil! Bu bir gazeteci işi değil rutin bir istihbarat görevi...

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/b...di-54941yy.htm
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Enflasyon yüzde 1 ken bu artışlar niyeki?
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

İleri demokrasi gelecekti yoksulluk bitecekti

Yasaklar kalkacaktı ne kafa ama yasaklara yasak geliyor.

yolsuzluklar önlenecekti

e ne oldu daha berbat bir duruma geldik işsizlikte tavanın tavanı yaptı

hazine batık paralar her yere harcanıyor bir yatırım yok tarıma destek yok

süriyeliler den dolayı işsizlik daha bir derin ölü

YTD.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 860/1001 İlkİlk ... 360760810850858859860861862870910960 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •