Special Days Image
Sayfa 88/1001 İlkİlk ... 3878868788899098138188588 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 697 - 704 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,245
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı Medya Oscarları ödül töreninde konuşuyor .

Erdoğan : Sosyal Medyada yalan haberlerin hakimiydi doğrulara göre kat kat fazladır .

Erdoğan : Tarihinin en düşük faizine ulaşan , imf’e borcunu bitiren Türkiye’de önce ağaç bahanesiyle gezi olayları ateşlendi , kimi sözde sanatçıların merkezinde olduğu bu olaylarda ülkemizin sokakları karıştırıldı . Sosyal medya bu olayda adeta bir provakasyon üssü olarak kullanıldı .

Erdoğan : Gezi’den sonuç çıkmayınca 17-25 Aralık’ta Fetöcüler tarafından hükümet hedef alındı . Dönemin ana muhalefet partiside fetonun yalan furyasına arka çıktı . Biz tüm gücümüzde milli iradeye sahip çıkarken , muhalefet grup toplantılarını Fetonun propaganda kürsüsüne çevirdi . Ana muhalefet , muhalefet demokrasiyi korumak yerine fetonun siyasi uzantısı gibi davranmayı tercih etti .

Erdoğan : Filistin , Suriye , Mısır ‘daki ilkeli duruşumuz bazılarını rahatsız etmektedir

Erdoğan : Türkiye’nin başarıları uluslararası medyada hak ettiği yerini bulamıyor . Ülkemizdeki bazı medya kuruluşlarıda manşetleriyle bu değirmene su taşıyor .
    Adam yukarıdan aşağıya yalan makinesi,peki papacığım sıfırladım ne olacak,hepsinden önemlisi neden Ergenekon kumpasında bu davanın savcısıyım dedi,Arınç denen zatta bağırsakları temizleniyor ordunun dedi vs uzar,zaten olaya hepimiz hakimiz,itelenmişler içeride kendileri suçsuz,oh ne ala Mualla

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,245
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    EUR/Usd Mayıs 2017’den bu yana ilk kez 1.10’un altına geriledi .
    Ufak bir detay parite açısından,ama yalaka,yalama medyası öyle demiyor,bütün Dünyada dolar değer kazanıyor diyor,ulen diye sormazlarmı bir gecede dolar 1 tl-0.50 krş değer kazanması neyin nesi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,245
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bir gün bir yeri Allah muhafaza yıkacak bu, mod değil Kandilli deprem açıklama departmanı!
    Aynen,ateş yanmayan yerden duman çıkmazmış...eski bir uzman olarak bunlar öncü uyarılar,zaten kıtalar arası sıkışmış bir ülkemiz var,devamlı alt katmanlar sıkıştırıyor,bir bakmışız bir gün bummm.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bir gün bir yeri Allah muhafaza yıkacak bu, mod değil Kandilli deprem açıklama departmanı!
    Tıngır mıngır sallanıyor İzmir..

5. Gs yine berbat.İlk yarı kayseri 1:0 önde.

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olamaz, saygılarımla.

Akseki-İbradı kara yolunda, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu tur otobüsü kontrolden çıkarak şarampole devrildi.Çok sayıda yaralı var/ Haber Global

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Ergenekon Davası ' nda beraat eden eski AK Parti milletvekili Dr. Turhan Çömez Türkiye ' ye döndü./ Tez Haber

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Suriye politikası çatlamaya başladı
    Esad halkını iyi biliyor ona göre davranıyor ne diyelim..

Sayfa 88/1001 İlkİlk ... 3878868788899098138188588 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •