Special Days Image
Sayfa 895/1001 İlkİlk ... 395795845885893894895896897905945995 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 7,153 - 7,160 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1.  Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    ipini kırmış gelmiş..buralarda yem bulamaz.. anlar anlamaz bilemeyiz
    https://youtu.be/VQ2zRxTDVVU

Şimdiye kadar 9 seçim kaybeden, İstiklal marşını bile okuyamayan birinin peşinden gidene ne tanımı koydunuz peki???? Saman varmı saman.

İcimde nedense biri icin apache64d hissiyatı oluştu

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*kremlin: Erdoğan'ın yaptığı açıklamaya karşın, putin'in erdoğan ile suriye'nin idlib bölgesi konusunda 5 mart'ta bir görüşme yapılması planı yok

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

*pekcan: Maske konusunda 8 şikayet geldi, firmalardan savunma istendi, 3 mart'ta değerlendirilecek-cnn türk

5. “Şehidi saklayan virüsü söyler mi?”

Yılmaz Özdil
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

*ak parti sözcüsü çelik: (rus heyetiyle görüşme) bize verilen haritalardan arzu ettiğimiz sonuç çıkmadı

Diyanet İşleri Başkanlığı: 'Suudi Arabistan koronavirüs nedeniyle umre ziyaretlerini askıya aldı.' Bu karar nedeniyle nedeniyle de geçici olarak yeni umre kaydı alınmayacaktır.

Iran 245 koronavirüs vakası ve 26 ölümü teyit etti: Fars

Sayfa 895/1001 İlkİlk ... 395795845885893894895896897905945995 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •