Sayfa 385/1001 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485885 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,073 - 3,080 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

*erdoğan: şu ana kadar 1220 km2 alanı temizledik

*erdoğan: Biz teröriste terörist demeye ve öyle muamelede bulunmaya devam edeceğiz

*erdoğan: Bu teröristlerle bize arabuluculuk yapmak isteyen bazı liderler var, siz ne zamandan beri devletlerin teröristlerle aynı masaya oturduğunu duydunuz, türkiye'nin tarihinde bir terör örgütüyle aynı masaya oturmak yoktur, bundan sonra da beklemeyin, bunun için arabulucu falan aramıyoruz

*erdoğan: Operasyon bölgesindeki deaş'lıların sorumluluğunu alacağımızı en başta söyledik, buna karşılık ypg-pkk deaş mensuplarını serbest bırakmaya başlamıştır

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

erdoğan: Barış pınarı hareketı münbiç'ten ırak sınırına kadar olan hattın tamamında, 30-35 km'lik alan temizlenene kadar sürecektir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

erdoğan: Suriye'de meşru bir hükümet kurulduğunda bölgede kontrolümüzdeki yerleri kendilerine devredeceğiz

*erdoğan: Güvenli bölgede biz şu an tüm plan çalışmalarımızı yaptık, çevre ve şehircilik bakanlığı proje çalışmalarını yaptı

*erdoğan: Türkiye teröristlerle pazarlık yapılmayacağını, yapılsa da anlamı olmayacağını bilecek kadar tecrübe ve dirayet sahibi bir ülkedir

*erdoğan: Bizi ekonomik yaptırımla tehdit edenlere diyoruz ki 'azdan az gider, çoktan çok gider'

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    bu evlenme törenimi
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

8.  Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    bu evlenme törenimi
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 385/1001 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485885 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •