Sayfa 497/1001 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597997 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,969 - 3,976 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

FETÖ’nün medya yapılanma davasında “Silahlı terör örgütüne bilerek ve isteyerek yardım etme" suçlamasıyla 10 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırılan ve tahliye edilen gazeteci Ahmet Altan hakkında yakalama kararı çıkarıldı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

FETÖ darbe çağrışımı" davasında tahliye edilen ve hakkında yakalama kararı çıkarılan Ahmet Altan, İstanbul Göztepe'deki evinde gözaltına alındı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Elektronik Para' kanun teklifi TBMM' Genel Kurulu'nda kabul edilerek yasalaştı

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    FETÖ darbe çağrışımı" davasında tahliye edilen ve hakkında yakalama kararı çıkarılan Ahmet Altan, İstanbul Göztepe'deki evinde gözaltına alındı
    Darisi Nazlınin basina...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Tatlı tatlı gidiyor işte layik olduğu deliğe, esas bunu salanların da yargılanması lâzım.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Erdoğan'ın uçağı ABD'nin başkenti Washington'a iniş yaptı

8. PKK/hdp yandaşlarına DTCF dekanlığını teslim et soran olursa da terörle savaşıyorum de.!..
    Ankara Üniversitesi DTCF’de PKK’ya karşı çıkan öğrencilere soruşturma
    Terör üniversiteye ‘yatay geçiş’ yaptı
    Son dönemde yatay geçişle DTCF’ye gelen PKK yandaşlarının sayısı 100’e yaklaşmış ve geçtiğimiz yıllarda fakültede sesi soluğu çıkmayan terör yandaşları yeniden palazlanmıştı.
    PKK yandaşlarının azgınlıkları Dekanlıktan aldıkları güvenle tavan yaptı. 16 Ekim’de Türkiye’nin Suriye’nin kuzeyinde terör koridorunu bozmak için başlattığı Barış Pınarı Harekatı’nı protesto eden PKK yandaşlarına az sayıdaki milliyetçi öğrenci müdahale etmek istemiş ancak güvenlik görevlilerin müdahalesi ve çevik kuvvetin okula girmesiyle PKK yandaşları eylemine devam etmişti. Bunun üzerine dekanlık Türk askerini karalayan PKK’lılar ile “Dil tarih PKK’ya mezar olacak” şeklinde slogan atan milliyetçi öğrencileri aynı kefeye koyup soruşturma başlattı. Üstelik yüze yakın PKK yandaşının sadece 4’üne soruşturma açılırken milliyetçi öğrencilerin yarısına soruşturma açıldı.
    https://veryansintv.com/ankara-unive...re-sorusturma/

Sayfa 497/1001 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597997 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •