Sayfa 852/1001 İlkİlk ... 352752802842850851852853854862902952 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,809 - 6,816 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

HSK Birinci Dairesi, Gezi Parkı davasında beraat kararı veren hakimler hakkında inceleme ve soruşturma izni verdi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Her gun yeni bir rezillik....anlatacak kelime yok!!!!
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    HSK Birinci Dairesi, Gezi Parkı davasında beraat kararı veren hakimler hakkında inceleme ve soruşturma izni verdi
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,744
     Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Her gun yeni bir rezillik....anlatacak kelime yok!!!!

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu rezillik her alanda var.
    Çoğunluğun kızdığı Bahçeli bile ;bu ülke hepimizin başka gidecek yer yok derken,
    Hisse neti bile, dolarcılar hisseciler diye bölen densizler var. Maalesef bu tipler çok itibar gördüğünden kimse uyarmıyor.
    Sözün bittiği yer!

Türkiye, İdlib'de Suriye Ordusuna operasyon yapacağını bildirerek; Nato'dan bölgede önleme uçuşu yapmasını talep etti (Independent Turkish)

https://www.independentturkish.com/n...#8221;-istiyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Tarım ve Orman Bakanlığı, aroma vericiler veya bal eklenerek bal aromalı şurup, çam aromalı şurup, ballı şurup ve benzer isimlerle bal izlenimi veren ürünlerin üretimini yasakladı.

*fed tutanakları: Fed üyeleri koronavirüs salgınının global görünüme yönelik yeni bir risk olarak işaret ettiler

8. Bulunsun,bu forumun da bir hafızası var..
    Kendini yontmayı unutma der Zeus....

Sayfa 852/1001 İlkİlk ... 352752802842850851852853854862902952 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •