Sayfa 218/1001 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318718 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 1,737 - 1,744 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

akp li olmayan tarikatçı olmayan nefes almamalı deniyor.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

2. alıntı

Değerli Dostum dün vefat etti , Eşini aradım.''Naaşını üniversiteye bağışladı cenaze merasimi yok'' dedi. Bilim-bilim-bilim.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Ağrı'da kaybolduktan sonra ölü olarak bulunan 4 yaşındaki Leyla Aydemir'in ölümüne ilişkin davada tutuksuz sanık amca Yusuf Aydemir'in tutuklanmasına karar verildi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sosyal medyada kansere karşı verdiği mücadeleyle tanınan 20 yaşındaki Neslican Tay yaşamını yitirdi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Eski HDP Eş Genel Başkanları Demirtaş ve Yüksekdağ hakkında 2014'teki Kobani gösterilerine ilişkin soruşturma kapsamında tutuklama kararı verildi. / Anadolu Ajansı

TFF : Verilen süreye rağmen lisans işlemlerini tamamlamayan TFF 1.Lig'den; Bursaspor, Eskişehirspor, Osmanlıspor Futbol Kulübü, TFF 2.Lig'den; Birevim Elazığspor, Kardemir Karabükspor, Sakaryaspor A.Ş, Şanlıurfaspor ve Uşak Spor A.Ş. kulüplerine 3'er puan tenzili cezası verilmiştir

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Eski HDP Eş Genel Başkanları Demirtaş ve Yüksekdağ hakkında 2014'teki Kobani gösterilerine ilişkin soruşturma kapsamında tutuklama kararı verildi. / Anadolu Ajansı
    Demirtaş ve Yüksekdağ devletin birliğini ve ülke bütünlüğünü bozmak ile öldürmeye, öldürmeye teşebbüse ve yağmaya azmettirmek suçlarından tutuklandı.

8.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Yahu bu zat bizimkiylen ayni masada su içtimi acaba ???
    Aynı masadalar... ama içtikleri su değil, birisi viski içerken diğeri milli içki içiyordur...

Sayfa 218/1001 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318718 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •