Sayfa 40/1001 İlkİlk ... 3038394041425090140540 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 313 - 320 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Tarım ve orman bakanı : İzmir’deki yangın 2 gün 5 saat sonunda kontrol altına alındı , soğutma çalışmaları sürüyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Bakan Pakdemirli : Yangına müdahalede dünya lideriyiz , bunu biz değil kurumlar söylüyor .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
    Edirne'de, yasa dışı yollarla yurt dışına çıkma hazırlığındaki 268 düzensiz göçmen yakalandı.

İl Jandarma Komutanlığı ile 54. Mekanize Piyade Tugay Komutanlığına bağlı hudut birlikleri, sınırı kaçak geçmeye çalışan gruplar olduğunu tespit etti.

Enez, İpsala, Uzunköprü, Lalapaşa, Meriç ilçeleri ile merkeze bağlı sınır köylerinde yapılan denetimlerde Irak, Afganistan, İran, Filistin, Cezayir, Bangladeş, Pakistan ve Suriye uyruklu 268 düzensiz göçmen yakalandı.

ulen girerken yakalamıyorsun çıkarken niye engelliyorsun????? biz insan değil miyiz bizi bu göç dalgasından korumuyorsun da avrupalının nazik g...nü koruyorsun???????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Tarım ve orman bakanı : İzmir’deki yangın 2 gün 5 saat sonunda kontrol altına alındı , soğutma çalışmaları sürüyor
    Yanacak bir şey kalmadı, mecburen söndü denir ona!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bakan Pakdemirli : Yangına müdahalede dünya lideriyiz , bunu biz değil kurumlar söylüyor .
    Heee... Yav inandim, zaten tum kurumlarınız guvenilirdir!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Cafe Trend&amp;Trade - II

Bakan Pakdemirli : 11 .11 2019 saat 11’de ayni anda 3 milyon fidan dikerek Guinness rekor denemesi yapacağız , bu yangın sebebiyle de burada giden dikimi yapacağız . Tüm vatandaşlarımızı bu fidan dikimine davet ediyorum .
    Son düzenleme : MedwiG; 20-08-2019 saat: 18:46.

Bakan Pakdemirli : İzmir’de yaşanan yangının çıkış sebebiyle ilgili adli kuvvetlerin şu ana kadar elde ettiği bir bilgi yok . Ben şahsen iyi niyetli bir durum olduğunu düşünmüyorum ama elde edilen bir bilgi su an icin yok .

Bakan Pakdemirli : Yaklaşık 500 hektar bir alan yangından etkilendi

Sayfa 40/1001 İlkİlk ... 3038394041425090140540 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •