Sayfa 47/1001 İlkİlk ... 3745464748495797147547 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 369 - 376 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Dar uçak koridorunda huşu! Önce tuvalet koridorunda namaz kıldı sonrasında ise şaşkınlık içerisinde kendisini bekleyenlere saldırdı.

Ayı...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

artık basın duyurularını bile bakanlar ,bakanlıklarında değilde SARAY da ..pardon KÜLLİYEDE yapıyorlar.

birazdan çalışma bakanı ile..
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by acm Yazıyı Oku
    Edirne'de, yasa dışı yollarla yurt dışına çıkma hazırlığındaki 268 düzensiz göçmen yakalandı.

İl Jandarma Komutanlığı ile 54. Mekanize Piyade Tugay Komutanlığına bağlı hudut birlikleri, sınırı kaçak geçmeye çalışan gruplar olduğunu tespit etti.

Enez, İpsala, Uzunköprü, Lalapaşa, Meriç ilçeleri ile merkeze bağlı sınır köylerinde yapılan denetimlerde Irak, Afganistan, İran, Filistin, Cezayir, Bangladeş, Pakistan ve Suriye uyruklu 268 düzensiz göçmen yakalandı.

ulen girerken yakalamıyorsun çıkarken niye engelliyorsun????? biz insan değil miyiz bizi bu göç dalgasından korumuyorsun da avrupalının nazik g...nü koruyorsun???????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????
    haberin yok galiba

avrupa bize 4 milyar euro verdi bunlari avrupaya sokmaya diye

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,256
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Haklısınız araştırdım, ben karıştırmışım.
    Zaten Ulusoyda battı,sadece Saffetin kızı Ali Osman Ulusoy adında yolcu taşıyor,onların durumuda sallantıdaymış diye duydum,ülkeyi ne hale getirdi aklar,hala tınlayan yok.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,256
     Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    artık basın duyurularını bile bakanlar ,bakanlıklarında değilde SARAY da ..pardon KÜLLİYEDE yapıyorlar.

birazdan çalışma bakanı ile..
    Zaten o KÜLLİYE olayı yokmu,herşeyi çorba edilen yer,abuk sabuk işlerin peşlerine düşeceklerine adam gibi iş yapsınlar,ama sen şimdi dersen bunlar dışarının işbirlikçi tetikçileri dersen ona derim.

Not=Aklıma hemen şu geldi
    Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları, John Perkins
    Kendi otomobilini üretemeyen ülkeye borç verip otobanlar yaptırırız. Sonra onlara arabalarımızı satarız. Sonra bankalarını satın alırız. O bankalardan halka ucuz krediler verip daha çok araba almalarını sağlarız. Böylece verdiğimiz o krediyi arabamızı satarak geri alırız, hem de faiziyle. O ülkeye dünya bankası ya da kardeş kurumlardan kredi ayarlarız. Ayarlanan kredi "ASLA" o ülkenin hazinesine gitmez. O ülkede ‘proje‘ yapan bizim şirketlerimizin kasasına girer. Enerji santralleri, sanayi alanları, limanlar, dev havaalanları yapılır. Aslında insanların işine yaramayan bir yığın beton. Bizim şirketlerimiz kazanır o ülkedeki birileri de nemalandırılır. Toplum bu düzenekten hiçbirşey kazanmaz. Ama ülke büyük bir borcun altına sokulmuş olur. Bu o kadar büyük bir borçtur ki ödenmesi imkansızdır. Plan böyle işler. Sonunda ekonomik danışmanlar/tetikçiler olarak gider onlara deriz ki; "Bize büyük borcunuz var ödeyemiyorsunuz. O zaman petrolünüzü satın, doğal gazınızı bize verin, askeri üslerimize yer gösterin, askerlerinizi birliklerimize destek olmaları için savaştığımız bölgelere gönderin, Birleşmiş Millletler de bizim için oy verin! Elektrik su kanalizasyon sistemlerinizi özelleştirin! Onları Amerikan şirketlerine ya da diğer çok uluslu şirketlere satın..." Sosyal hizmetleri, teknik sistemleri, eğitim kurumlarını, sağlık kurumlarını hatta adli sistemleri ele geçiririz. Bu, ikili, üçlü, dörtlü bir darbeler serisidir."

Bunu ben yıllarca bıkmadan paylaştım,çünkü tıpkısının aynisi ülkemizde oldu.

https://1000kitap.com/yazar/John-Perkins/alintilar
    Son düzenleme : refaba; 21-08-2019 saat: 18:20.

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Şırnak Valiliği : Şırnak Silopi’de çıkan çatışmada şehit olan asker sayısı 3’e yükseldi .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Fomc tutanakları: Fed yetkililerinin çoğu temmuz ayındaki faiz indirimini para politikasının ılımlı bir yeniden kalibrasyonu olarak görüyor

fomc tutanakları: Ticaret politikasında belirsizlik yüksek ve büyük olasılıkla uzun süreli olarak görülüyor

fomc tutanakları: Faiz indirimi için argümanlarda düşük büyüme, risk yönetimi ve düşük enflasyon var

fomc tutanakları: Birkaç yetkili düşük faiz oranlarının finansal istikrarı etkileyebileceği endişesini dile getirdiler

fomc tutanakları: Iki fed üyesi faizlerin 50 baz puan indirilmesini tercih etti

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 47/1001 İlkİlk ... 3745464748495797147547 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •