Sayfa 901/1001 İlkİlk ... 401801851891899900901902903911951 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 7,201 - 7,208 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

İran Sağlık Bakan Yardımcısı da paylaştığı bir video ile virüse yakalandığını duyurdu. Bakan Yardımcısı dün kamera karşısında terlerken virüsün kontrol altına alınmaya başlandığı ifadelerini kullanmıştı.

Herif tombalayi çekmiş zaten, haberi yok.

Bunlar elit kesimden bir de, ahalinin hali nicedir acaba?
    Nice olacak?... kapalı rejimlerde ne olabilir?...

Toplantı sonrası açıklama . İletişim Başkanlığı: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kurmaylarıyla bir güvenlik toplantısı gerçekleştirmiştir. 2 saat önce başlayan toplantı, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde gerçekleştirilmiştir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Tvitlerde öyle geçiyor,bakalım ne kadarı gerçek,şu an toplantıda siyasi liderler.
    Dedikodulara kaldık başımızdakiler sayesinde, yardıma gidenleride vurmuslar, dedikodu olarak okudum belirteyim.

Ne günlere kaldık yahu!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4. Türk telekom üzeriden twittere girilmiyor, herhalde sebebi bu haber

Hatay Valisi Doğan: "İdlib'de rejim kuvvetleri tarafından TSK unsurları hava saldırısına uğramıştır. Bu saldırı sonucu 9 Mehmetçiğimiz şehit olmuştur" / Son dakika

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Hatay Valisi Doğan: "(İdlib'deki saldırı) Ağır yaralılarımız var, yaralılarımızı Cilvegözü Sınır Kapısından Türkiye'ye aldık. Tedavileri devam ediyor"

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Dedikodulara kaldık başımızdakiler sayesinde, yardıma gidenleride vurmuslar, dedikodu olarak okudum belirteyim.

Ne günlere kaldık yahu!
    Ne deseler inanmıyorum artık.

Birde ne derlerse desinler inanlar var.

Olan Mehmetçiklerimize oldu.

ALLAH rahmet eylesin vefat edenleri yaralılarımızada acil şifalar yakınlarına sabırlar.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Alenen işidlileri vermiyoruz biz ölürüz yeterki onlara dokunmayın.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Sayfa 901/1001 İlkİlk ... 401801851891899900901902903911951 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •