Sayfa 817/1001 İlkİlk ... 317717767807815816817818819827867917 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,529 - 6,536 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1. Günaydınlar

*ak parti milletvekilleri bankacılık kanunu'nda değişiklik içeren teklifi tbmm'ye sundu-bloomberg ht

*teklif: Bankaları tehlikeye düşürenlerin imza yetkisi kalkacak-bloomberg ht

*teklifle varlık fonu ile yapılan işlemlerin kredi sınırlamasına tabi olmaması amaçlanıyor-bloomberg ht

*teklifle bankaların risk grupları sadece kontrol ettikleri kuruluşlarla sınırlandırılacak-bloomberg ht

*teklifle banka ücret-komisyonlarına dair yetki tcmb'ye verilecek-bloomberg ht

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*teklifle, içeriden öğrenenlerin ticaretinde ceza alt sınırı 3 yıla çıkarılacak-bloomberg ht

*teklifle, manipülasyon suçunun cezasında alt sınır 3 yıla çıkarılacak-bloomberg ht

*teklifle, bddk'nın bankalardan program isteme yetkisi genişletiliyor-bloomberg ht

*bankaların bilgi sistemlerinin yurtiçinde tutulmasında bddk karar almaya yetkili olacak-bloomberg ht

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Bddk: Bankacılık kanunu için verilen değişiklik teklifi finansal kuruluşların yapılarını güçlendirmeyi amaçlıyor

*bddk: Bankacılık kanunu için verilen değişiklik teklifleri finansal piyasalarda manipülatif eylemlere karşı cezalar içerecek

*borç senedi ihraçlarında temerrüt mekanizması geliyor-bloomberg ht

*telafisi mümkün olmayan zararların önlenebilmesi için internete erişim yasağı geliyor-bloomberg ht

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,730
    Sabiha GÖKÇEN hava alanında ki 2. pist niye bitmediği tartışmasına bir bir çivi sokayım. O pist bildiğiniz pistlerden değil. Altından kara yolu geçirecekler. Kilometrecelerle beton tünel yaptılar,oradan geçen görmüş ve anlam verememiştir.Tünelin üstü doldurulup pist yapılacak. Bu ülkede çok tehlikeli çok.

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

8.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    *teklifle, içeriden öğrenenlerin ticaretinde ceza alt sınırı 3 yıla çıkarılacak-bloomberg ht

*teklifle, manipülasyon suçunun cezasında alt sınır 3 yıla çıkarılacak-bloomberg ht

*teklifle, bddk'nın bankalardan program isteme yetkisi genişletiliyor-bloomberg ht

*bankaların bilgi sistemlerinin yurtiçinde tutulmasında bddk karar almaya yetkili olacak-bloomberg ht
    https://www.aksam.com.tr/guncel/cumh.../haber-1042759

çarşamba günkü düşüşte zararı olanlar dava açabilir

ABD ile istihbarat bitti diye haber yapılmıştı..
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

Sayfa 817/1001 İlkİlk ... 317717767807815816817818819827867917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •