Sayfa 662/1001 İlkİlk ... 162562612652660661662663664672712762 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,289 - 5,296 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bakan Pakdemirli: (Karadeniz'de orman yangınları) İnsan müdahalesi olmadan bu kadar yangın çıkmaz

Mücadele böyle olur, insan müdahalesi deye çene çalınmaz.

Bir tarihlerde Yunan destekli PKK Egede yangınlar çıkarmıştı, örtülü vur emriylen aniden yangınlar kesilmişti.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

HaberTürk : Üretimini askıya alan otobüs ve midibüs üreticisi TEMSA, geçici konkordato aldı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Bak şimdi patron zamanında ne demiş neler yaşanmış neler yasatmis

Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Makinayı bırak bizler de halen bu zihniyeti anlamış değiliz

http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=1872

Şimdi bizler de ne oldukları belli olmayan bu rahatsız tiplerden rahatsız oluyorsak ki oluyoruz ... naaapcaaz!?

https://www.youtube.com/watch?v=MuO9vua-fe4

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,748
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Kafam karıştı,resimdeki kırmızı ile yazılmış kısma takıldım.1916 da Ege denizi diye bir yer var mı idi?

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Kafam karıştı,resimdeki kırmızı ile yazılmış kısma takıldım.1916 da Ege denizi diye bir yer var mı idi?
    Kafanız gerçekten karışık galiba, Ege denizi Kuaterner döneminde oluştu, Montrö anlaşması olmasın o dediginiz?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

6.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    kaputa vur ! ... ? daha münasip , ılıman bir dil ile istenilen mesaj verilebilir... soğuk kış aylarında aracınızı çalıştırmadan önce , kaputa vurunuz ... antrparantez : o resime bakıp da kaputa vurunuz çünküm içeride kedi olabilir mesajı verilmek istendiğini ilk bakışta da son bakışta da anlamayacak bir çok kişi çıkar mı evet çıkar...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık , rasyonel akla atılan imza. İnsanlığın ebedi mutluluğunun anahtarı olacak olan Mazardium EF87 madeni mucidi. Yaşasın !

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,748
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Kafanız karışık galiba, Ege denizi Kuaterner döneminde oluştu, Montrö anlaşması olmasın o dediginiz?
    YOO Atatatür ordular ilk hedefiniz AKDENİZ diye emir verdiğinde düşmanı İzmir den denize dökmüşdük diye DÜŞÜNDÜM DE.
    Tabi şimdi eski Akdeniz üzerinde kaç tane deniz icat edildiğini düşünmemiz lazım.

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    YOO Atatatür ordular ilk hedefiniz AKDENİZ diye emir verdiğinde düşmanı İzmir den denize dökmüşdük diye DÜŞÜNDÜM DE.
    Tabi şimdi eski Akdeniz üzerinde kaç tane deniz icat edildiğini düşünmemiz lazım.
    Araştırdım, Ege denizi yokmuş zaten, Akdenizin parçası sayılıyormuş veya Adalar denizi deniyormuş.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 662/1001 İlkİlk ... 162562612652660661662663664672712762 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •