Sayfa 760/1001 İlkİlk ... 260660710750758759760761762770810860 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,073 - 6,080 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Afad : Saat 22:21 ‘de Manisa - Akhisar merkezli 5.4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Afad : Manisa'nın Akhisar ilçesinde saat 22.22'de 5,4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

Gelişmeleri takip ediyoruz.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Akhisar belediye başkanı : Deprem Musallar köyünde oldu oraya ulaşmaya çalışıyoruz

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu: Akhisar'a yakın bir köyde bir bina yıkıldı. Belediye ekiplerimizi gönderdik. Onun dışında kötü bir haber gelmedi.

Manisa Valisi : "Çeltikçi Mahallesi'nde birkaç evin yıkıldığı bilgisi var. /Anadolu Ajansı

Akhisar belediye başkanı : Köylerden olumsuz bazı haberler geliyor .

Bugün öğleden sonra ana yol kenarı ışıkların yanı bir petrol istasyonundan yakıt alırken sivil bir polis aracı geldi içinden iki polis çıktı ve drone uçurup sarı-kırmızı arası son saniye geçmeye çalışan uyanık plakaları teker teker yazdılar drone ile de resimleri çekildi aklınızda olsun sarı ışık gördünüz mü geçmeye kalkmayın sarıda geçtiğini sanan birçoğu kırmızıya yakalandı

6.  Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku
    Bugün öğleden sonra ana yol kenarı ışıkların yanı bir petrol istasyonundan yakıt alırken sivil bir polis aracı geldi içinden iki polis çıktı ve drone uçurup sarı-kırmızı arası son saniye geçmeye çalışan uyanık plakaları teker teker yazdılar drone ile de resimleri çekildi aklınızda olsun sarı ışık gördünüz mü geçmeye kalkmayın sarıda geçtiğini sanan birçoğu kırmızıya yakalandı
    Tranfink cezalarını pangalara ödeme de galkdı..

Dövletin cebine direkt indireceksiniz...

Göde şemsi girmesin deye,eşeee garacda bırakcanız..

Tabanvaya binin..

Dövletimiz çalışıpduru, bineği olana nasıl binelim deye..Beyin fırtınası bunnarla aşama kaydetti..

Beyin kasırgası..

Nası zikeriz vatandaşı..
    Kendini yontmayı unutma der Zeus....

7. Ne hale geldik...
    Anneleri bile; doğurduklarının bu gününü hayal etselerdi, onlar bile "herif başım ağrıyor" derdi...

Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku
    Ben geçmem, geçirenlere de teşekkür.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 760/1001 İlkİlk ... 260660710750758759760761762770810860 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •