Sayfa 761/1001 İlkİlk ... 261661711751759760761762763771811861 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,081 - 6,088 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1. twitterdan

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Günaydın kafe

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Ankara'nın, Akyurt ilçesinde saat 6.54'te 4,5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

7. alıntı ;

'' Şu ekonomik kriz üzerine epeydir aklımı kurcalayan bir soru vardı, adını koyamıyordum. Bugün ekşi sözlük'te bir arkadaş şu yorumu yapınca;

"Kriz yok. Zenginler haricinde herkes için kalıcı fakirleşme ve hayat standartlarının aşağıya inişi söz konusu. Bunun adı kriz değil sürekli olarak fakirleşmedir."

hah, tam da bu dedim.

Devlet varlıklarının satılması, iş ve çalışma haklarının sürekli işveren lehine düzenlenmesi, aklın almayacağı zamların yapılması, eğitimin garabete çevrilerek niteliksiz nesiller yetiştirilmesi vs. Liste uzar gider daha. Bütün bunların bilinçli olarak fakirleşmemiz için yapıldığını düşünmeye başladım.

Ne dersiniz?
    Yaşadığımız, içinde bulunduğumuz durum ekonomik kriz midir, yoksa halkın bilinçli fakirleştirilmesi midir? ''
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

8. Günaydınlar

Sayfa 761/1001 İlkİlk ... 261661711751759760761762763771811861 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •