Special Days Image
Sayfa 606/1001 İlkİlk ... 106506556596604605606607608616656706 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,841 - 4,848 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

*tcmb bir hafta vadeli repo faiz oranını 200 baz puan indirdi, %12,00 (beklenti %12,50, önceki %14,00)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*tcmb: Son döneme ilişkin veriler iktisadi faaliyetteki toparlanma eğiliminin devam ettiğini göstermektedir. Iktisadi faaliyetin sektörel yayılımındaki iyileşme devam etmekle birlikte yatırımlar zayıf seyrini sürdürmektedir

*tcmb: Rekabet gücündeki gelişmelerin olumlu etkisi sürerken küresel büyüme görünümündeki zayıflama dış talebi kısmen yavaşlatmaktadır

*tcmb: Küresel iktisadi faaliyetteki zayıf seyir ve küresel enflasyonun düşük düzeyi gelişmiş ülke merkez bankalarının para politikalarını genişleyici yönde sürdüreceklerine dair beklentileri güçlendirmektedir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

*tcmb: Enflasyon görünümündeki iyileşme devam etmekte, enflasyon beklentilerinde genele yayılan bir düzelme gözlenmektedir

*tcmb: Kurul, enflasyondaki düşüş sürecinin devamlılığının, ülke risk priminin gerilemesi, uzun vadeli faizlerin aşağı gelmesi ve ekonomideki toparlanmanın güç kazanması açısından büyük önem taşıdığını değerlendirmektedir

*tcmb: Türk lirasındaki istikrarlı seyrin yanı sıra iç talep koşulları ve üretici fiyatlarındaki gelişmelere bağlı olarak çekirdek enflasyon göstergelerinin eğilimleri ılımlı seyretmektedir

*bddk: 6 aralık haftasında bankacılık sektoru takıptekı alacaklar 144.251 mılyar tl (oncekı 143.574 mlr)

Cafe Trend&amp;Trade - II

TCMB bu yıl Temmuz'da 425 baz puan, Eylül'de 325 baz puan , Ekim'de 250 baz puan ve Aralık’ta 200 baz puan olmak üzere toplam 1200 baz puan indirimine gitti.

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    işte bu nedenden dolayı hiçbiri bırakmak istemiyorlar koltukları
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Bankacılık sistemi kredileri 6 Aralık itibarıyla 2 trilyon 598,3 milyar lira (Önceki: 2 trilyon 593,5 milyar lira) - BDDK

Sosyal konut başvuruları 15 Aralık 2019- 15 Ocak 2020 tarihleri arasında alınacak

Sayfa 606/1001 İlkİlk ... 106506556596604605606607608616656706 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •