Sayfa 21/1001 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 161 - 168 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1.  Alıntı Originally Posted by mehmetarslan Yazıyı Oku
    -Şeriatın başa gelmesi etnik milliyetçilerin toprak almasından bile daha kötü bir durum.

-Türklüğün tamamen tarih sayfalarına gömülmesi sizi rahatsız etmiyorsa ben bir şey diyemem. Üstüne üslük şeriat kanunları ile de yaşamak cabası.
    Bu iki cümle nasıl bir çelişkidir?

2.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Bu iki cümle nasıl bir çelişkidir?
    Hiç bir çellişki yok orada. Çelişki sizin hayal gücünüzde sanırım.

3.  Alıntı Originally Posted by mehmetarslan Yazıyı Oku
    Hiç bir çellişki yok orada. Çelişki sizin hayal gücünüzde sanırım.
    Kürtçülere toprağımızı kaptırdıktan sonra Şeriatçı bir iktidarın Türkiye'de sonsuza kadar iktidara gelmesi önlenmiş mi oluyor?
    Bu çelişkiyi soruyorum..

4.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Kürtçülere toprağımızı kaptırdıktan sonra Şeriatçı bir iktidarın Türkiye'de sonsuza kadar iktidara gelmesi önlenmiş mi oluyor?
    Bu çelişkiyi soruyorum.. diyelim
    Sorunu ncevabı zaten içinde saklı. Ülkede Türk lüğü bitirmeye odaklanmış İslamcı yönetimi yıkmadan nasıl diğer amaçlarınıza odaklanacaksınız ? Kürtçülüğün yükselmesinden önce Türk benliğinin korunması önemli olduğunu algılayamıyorsunuz. Şimdi den ülkedeki Türklerin % 50 Türklüğü çok da takmıyor. Böyle bir olayın gerçekleşmesinin sebebi de kürtçülük değil islamcılık.

5. sünnet olurken fazla almışlar heralde,yada klisede papazın tacizine maruz kalmış,yoksa islamcılıkla türklük düşmanlık felan olmaz ama dimi

ataistlere daha fazla saygı duyuyorum yaww
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

6.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    sünnet olurken fazla almışlar heralde,yada klisede papazın tacizine maruz kalmış,yoksa islamcılıkla türklük düşmanlık felan olmaz ama dimi

ataistlere daha fazla saygı duyuyorum yaww
    Verecek cevabı olmayanlar anca hakaret eder.

7.  Alıntı Originally Posted by mehmetarslan Yazıyı Oku
    Sorunun cevabı zaten içinde saklı..
    Şimdi ne yapalım?
    Türkiyede şeriatçılar var diye toprağımızı isteyen Kürtçüleri yoketmeyelim mi?
    Şeriatçılar Atatürk zamanında da vardı ama bu ŞeyhSait SeyitRıza'yı ve peşindeki Kürtçüleri yoketmesini engellemedi.

8.  Alıntı Originally Posted by mehmetarslan Yazıyı Oku
    Verecek cevabı olmayanlar anca hakaret eder.
    Ben saymayı fasulyeden öğrenmişim. Kimleri fasulyeden sayacağımı iyi bilirim paşam,,,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 21/1001 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •