Sayfa 356/1001 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406456856 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 2,841 - 2,848 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1. HABERTÜRK'te BARIŞ PINARI HAREKATI adlı programı Hülya HÖKENEK idare ediyor...

Şaka gibi...

GÜLDÜR GÜLDÜR yaya kaldı yanında...

Terör örgütü PKK, kontrolündeki hapishanede bulunan DEAŞ'lı teröristleri saldı! / HaberTürk

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Ellerine de birer keleş vermişlerdir herhalde Sayın MedwiG...

Hey gidi İŞİD'i bitiren PKK hey.

Hey gidi yalancı çoban Batı hey...

4. BDDK niçin var?
    Türkiye'deki bankaları değil de Ermenistan'daki bankaları mı denetliyor!!

İstanbul'da bir esnaf, her zaman çalıştığı bankadaki müşteri temsilcisini telefonla arar ve 50 bin lira kredi için faiz sorar. Müşteri temsilcisi hesap eder ve kredinin maliyetini söyler. Banka kredi için oldukça yüksek faiz ve masraf ister.Oysa başka bir bankadan daha uygun fiyatlama almıştır. Teşekkür eder almaz.Bir süre sonra o bankadaki hesabından para çekmek ister bir bakar ki hesabından 500 lira banka tarafından alınmıştır.Kendisinin onayı olmadan, herhangi bir belgeye imza atmadan banka esnafın hesabından 500 lirayı almıştır. Şubeye gider itiraz eder.
    Banka bu paranın çekilme gerekçesini "kredi teklifi hazırlama ücreti"* olarak çekildiğini söyler.Böyle bir ücret olur mu?Oluyor ki, banka 500 lirayı gönül rahatlığı ile çekebiliyor.Oysa ortada ne bir imza ne bir belge vardı.Vatandaş isyan eder ve durumu sosyal medyada paylaşır. Banka adı vererek.Bu konu kısa sürede binlerce kişi tarafından paylaşıldı.
    Paylaşımın altında hep aynı şikâyet.Şikayetlerin tamamı küçük esnaflardan.Kimisi hiç kullanmadığı limitin ücretinden kimisi de saçma sapan komisyonlardan şikayetçi.Bu paylaşım adeta isyana dönüştü.Bankaların son dönemde faiz dışı gelirini arttırmak için icat ettiği akıl almaz masraf ve komisyonlar insanların canına tak etti.Hiç kullanılmayan kredinin masrafı mı olur? Bankanın gerekçesi şu:Bizden kredi teklifi aldın personelimizi meşgul ettin. Bu nedenle teklif hazırlama ücreti alındı.İnanılmaz bir mantık ve ticari ahlaksızlık.Buna benzer ticari ahlaksızlık bankalar tarafından bireysel vatandaşlara yapılıyordu. Dekont isteme parası, şubeye gelme parası, hesabına bakma parası, hesap defteri işletme parası, kiralık kasaya gitme parası…Adeta Deli Dumrul'un köprüsü gibi.
    https://www.yenicaggazetesi.com.tr/v...ti-53525yy.htm

Milli Savunma Bakanlığı : Barış Pınarı Harekâtı kapsamında devam eden başarılı operasyonlar neticesinde Fırat’ın doğusundaki Rasulayn meskun mahali kontrol altına alındı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Mhp'den bahçeli açıklaması // "tedavisinin sonuna gelindi, pazartesi mesaisine başlayacak” /habertürk

X 100

önümüzdeki hafta 98300 / 100000 arasında dalgalanacaktır.Anlık sert hareketler her iki yöne de beklenmelidir..
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Cafe Trend&amp;Trade - II

“Adil olun, sabırlı olun, daha iyi bir dünyada görüşmek ümidiyle. Atatürkle kalın, cumhuriyetle kalın, hoşçakalın!” diyen usta sanatçı Levent Kirca’yi ölüm yıldönümünde kendisini özlemle anıyoruz .. Allah rahmet eylesin ..

Sayfa 356/1001 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406456856 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •