Special Days Image
Sayfa 518/1001 İlkİlk ... 18418468508516517518519520528568618 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,137 - 4,144 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, basın toplantısında,
    "Biz 4 milyona yakın Suriyeli mülteciye ülkemizde ev sahipliği yaparken yaklaşık 3 milyona yakın Suriyeliye de Suriye tarafında yardım ediyoruz" dedi. "Bu Suriye nüfusunun üçte birine tekabül ediyor. Bunu yapabilen başka bir ülke var mı?"
    https://www.sozcu.com.tr/2019/yazarl...bakar-5461039/

Övülsün diye mi sövülsün diye mi sordu acaba?

günaydın arkadaşlar

HSBC, GARANTİ BANKASI İÇİN FİYAT HEDEFİNİ 10.9 TL'DEN 11.4 TL'YE YÜKSELTTİ
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Gelir vergisi beyannameleri ile 87 milyar 914 milyon 102 bin 970 lira matrah beyanında bulunulurken, bu tutar üzerinden 23 milyar 617 milyon 67 bin 834 lira gelir vergisi tahakkuk ettirildi.

En fazla gelir vergisi beyan eden mükellef listesinin ilk iki sırasındaki rekortmenler isimlerinin açıklanmasını istemedi. Listenin 3'üncü sırasında ise 54 milyon 169 bin 334 lirayla Mustafa Rahmi Koç yer aldı.

Kurumlar vergisi beyan eden mükellef listesinde ise ilk sıranın sahibi geçen yıl tahakkuk ettirilen 10 milyar 610 milyon 547 bin 65 lira vergiyle Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası oldu.

Geçen yılın birincisi Şarık Tara da 36 milyon 215 bin 996 liralık vergiyle dördüncü sırada yer buldu.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Gelir vergisi rekortmenleri (çoğu isminin açıklanmasını istememiş )

Kurumlar vergisi rekortmenleri

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

6. Anket sonuçlarında AKPnin oyunun düşmesi nedeniyle milletvekillerine çok sert tepki gösteren Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğanın, başta Ahmet Hamdi Çamlı olmak üzere sosyal medyada tepki toplayan paylaşımlarda bulunan vekilleri ve AKPye yakın gazetecileri sert bir dille uyardığı öğrenildi.
    Yeliz'i zaptetmek zor...
    Telli duvaklı gelin et, bırak kocası uğraşsın..

*erdoğan: ülkemizde yatırım yapan veya yapmak isteyen küresel sermaye türkiye'nin gücünün ve imkanlarının gayet farkında

*erdoğan: Küresel yatırımlardaki azalma eğilimine rağmen ülkemiz hala cazibesini sürdürüyor, borsamız rekor kırıyor

Erdoğan: ' (Kılıçdaroğlu) Bu zatın kendi geçmişinden, kendi köklerinden utanması bizi ilgilendirmez. Ama hiç kimsenin milletimizin tarihine, ecdadın aziz hatırasına haksızlık etmesine rıza gösteremeyiz.

Sayfa 518/1001 İlkİlk ... 18418468508516517518519520528568618 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •