Special Days Image
Sayfa 172/1001 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272672 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 1,369 - 1,376 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1. Diyarbakır'ın Kulp ilçesinde teröristlerce tuzaklanan patlayıcı, minibüsün geçişi sırasında infilak ettirildi. Kontrolden çıkan ve şarampole yuvarlanan minibüste ölü ve yaralılar olduğu bildirildi. Valilik yaptığı açıklamada, "ilk belirlemelere göre 4 köylü vatandaşımız şehit olmuş 13 köylü vatandaşımız da ağır yaralanmıştır" dedi.

Spk bülteni :

Para cezası olmuş bülten

http://spk.gov.tr/Bulten/Goster?year=2019&no=46

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,245
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Niye icerideler niye tutuklandılar neden ceza aldılar. Arınc neden disarida i.melih elini kolunu sallayarak geziyor. Ali babacan davutoğlu fatma şahin bilumum hoca efendiciler neden tutuklu değil
    Esas başroldeki oyuncu nirede,acaba bizimlen kafamı buluyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,245
    Bakan Albayrak, "Yılı pozitif bir büyüme ile kapatacağımıza inanıyorum" değerlendirmesinde bulundu.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası 10. Yıl Daveti'nde açıklamalarda bulunuyor.

Bakan Albayrak'ın konuşmasından öne çıkanlar şöyle:

* Geçmişteki başarıları takdir etmekle birlikte bunları geleceğe taşımalıyız.

* Küresel ve bölgesel anlamda 10 yıl öncesine göre çok daha farklı konumdayız. Ticaret savaşlarının yaşandığı AB ile konjöktürden geçerken ihtiyatlı politikalarımıza devam ediyoruz.

* Geçen yıl Ağustos ayında maruz kaldığımız süreçleri geride bıraktık. Çok sayıda tedbir setini devreye aldık.

* Yeni ekonomi programının bir yılını geride bıraktık farklı senaryolara rağmen başarılı şekilde uyguladık. Tarihin en büyük küresel ataklarını yaşadığımız son bir yılda elde ettiğimiz kazanımları göreceğiz.

* Yılı pozitif bir büyüme ile kapatacağımıza inanıyorum.

* Hem ÜFE hem de TÜFE’de tek haneli rakamları 1 yıl geçmeden görmüş olacağız.

* Hem pozitif büyümeyi hem de cari fazlayı eşgüdümlü verebilmek çok önemli

http://bigpara.hurriyet.com.tr/haber...rum_ID1457341/

Yani öle diyor damat Ferit,o dediyse öledir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,245
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Spk bülteni :

Para cezası olmuş bülten

http://spk.gov.tr/Bulten/Goster?year=2019&no=46
    Bende diyordumki bunlar neden fırladı böyle,zaten borsada akıl dışı olaylar mevcut anlaşılır gibi değil,koca,koca karlılık durumunda olan şirket hisselerini bazı kğıtlar geçmiş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,245
    Önümüz kış,ona göre pozisyon alarak tedbirinizi alın büyük fırtınalar için !!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,245
    Faizleri GYO'lar için düşürdüler,onları takibinize alın...ytd.

"Tıbbi cihaz ve medikal ürünler icradan satılıktır" başlığıyla yayımlanan ilanda tabloda yer alan 'cins, miktar ve değerleri yazılı malların satışa çıkarıldığı' belirtildi.
    İlanda satışa çıkarılanın 'Özel Botan Hospital Hastanesi'nin ruhsatname ve bu ruhsata bağlı Özel Hastane Faaliyet İzin Belgesi bağlı ve branşları ve detayları belirtilen 22 adet Tabip Kadrosu' olduğu belirtildi.

Hekimlere farklı maddi bedel biçilerek yayımlanan ilanda, ortopedi ve travmatoloji, radyoloji, üroloji, anestezi ve reanimasyon, beyin ve sinir cerrahisi, biyokimya, çocuk sağlığı, fiziksel tıp ve rehabilitasyon, göz, genel cerrahi, göğüs hastalıkları, iç hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kardiyoloji, kulak burun boğaz alanında uzmanları satışa çıkarıldı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 172/1001 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272672 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •