Special Days Image
Sayfa 182/1001 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282682 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,748
    C.B Devletin menfaatlerini konuşuyor.Senim adam karşı gibi?Ne oluyor?iSTEMİYEBİLSİNİZ/İSTEMİYORUM. Önce ülke gelir,gerisi teferruat,kibar efendi halt ediyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,748
     Alıntı Originally Posted by denizci2 Yazıyı Oku
    Selamlar
    Arkadaslar vakif yatirim nasildir.ak yatirimdan vakif yatirima gecmeyi düşünüyorum.

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Vakif olanlar kendine çalışır,vakıfsız bir yer bulun derim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,748
    MUHALEFET yanlışlara karşı çıkmaktır. Her şeye karşı çıkmak muhalefet değil işin b*kunu çıkarmaktır. Ama bu ülkede maalesef işler bu şekilde yürüyor.Ve yanlış,her kes akıllı olmalı.

4.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Vakifbank çalışıyorum artık.borsayida ona tasiyim dediydim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,255
     Alıntı Originally Posted by denizci2 Yazıyı Oku
    Vakifbank çalışıyorum artık.borsayida ona tasiyim dediydim

En iyi takip yöntemini şahıs kendisi yapmalı,bunu yaparkende herşeyi incelemeli ve takip etmeli,aç bir internet bankacılığı hesabı,bana göre en iyişi işbankası,üstelik atm'dende işlem yapabiliyorsun+telefondan talimatta verebiliyorsun, yasaklı hisseler içinde geçerli,aracı kurum yerine kendini geliştir,bu forum gibi forumlaı takip edebilirsin hisseler bölümünde,çoğu uçuk yazsa bile mantıklı yazanlarda mevcut.Big paraya üye ol,orada portföy oluştur+anlık hisselerinin takibinide yapabilirsin,ben oranın ilk üyesiyim kurulduğundan beri,üye olanlara hisseler hakkında bilgi veriyor,kısa,orta ve uzun olarak,ben eski üye olduğumdan bana devamlı açık,sadece yorumları kapattılar,ama değerlendirmeler yapıp grafik vs-+ puanlar verip çalışmalara ortak olabiliyorsun,27 senelik borsacıyım ve hiç kaybetmedim,kaybetsem bile sadece bazı hisselerde karı erittim !!!...myneti tavsiye etmem,bu forumun yarısı etmez,Turkishbullsda var,ama kısıtlı oldu imkanları devlet el attığından,eskiden borsa ile ilgili netler çoktu,çoğunun belini 2001 krizi büktüğünden kayboldu gittiler,borsacı olan her durumu incelemeli,hangi hissede yatılacağını,hangisinde al,sat yapılacağını bilmeli,Büyük Dünya hisselerinide incelemen lazım,çünkü orası kaldıraç sistemi için önemlidir,benim tercihim %90 dibe yatmış,beleş karlı hisselerdir %70-90 arası tutturdum,bol kazançlar dileği ile.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,255
     Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Aynen,kurda sormuşlar boynun (ensen) neden kalın,kendi işimi kendim görürüm demişde ondan

Saat 22:03’de Çankırı Çerkes merkezli 4.3 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Dünya Para Yüzme Şampiyonası kadınlar S5 kategorisi sırtüstü finalinde milli sporcumuz Sümeyye Boyacı 44.74 lük derecesiyle (1. olan Teresa Perales ile sadece 3 salise farkla) 2. olarak gümüş madalyanın sahibi oldu.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 182/1001 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282682 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •