Sayfa 183/1001 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233283683 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 1,457 - 1,464 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,286
    Bu maşaksipora ne oldu böyle,sanırım belediyeden maması kesidiği için sürünme moduna girdi,arkana siyaseti mevcut hökömeti alırsan,birgün tepetaklak gidersin,en üzücü olanıda bunların zıkkımlandığı paralar hep bizim kesemizden çıktı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,286
    Astroluklar,medyumlar,hacısı,hocası vs hep CB-RTE-İREİS parlayan yıldız diyorlardı yıldız haritalarında,ama şimdi süt dökmüş kedilere dönmüşler tık yok ağızlarında,zaten tamamına yakını şarlatan,ne kuantum bilirler,nede enerji sarmalını,nede döngüyü,üstelik paylaşımlarına yaptığım eleştirileri sen ne anlarsın bu işlerden diyorlardı,sadece bazıları hariç,sonra nemi oldu,aynen Muharrem İncenin dediği laf gibi,adam haklı çıktı yahu dediler...belirtttiğim gibi,ne medyumum,astrolog,nede hacı,hoca vs,sadece kuantum mekaniği üzerine enerji kontrolü ile uğraşıyorum,tabiki bu çok zor iş,enerji dalgalarını yakalamak ve onları görüntüye çevirmek çok uğraş verici,öcelikli beynin boş olması lazım,tabiki seçilmişlikte önemli aktarım için,soy geleneğimizde bu mevcut,neyse önceleri belirtmiştim...enerjimi denizin üzerine sırt üstü yatarak toparlayarak şarz etmeye çalışıyorum,bilindiği gibi deniz suyunda yüksek oranda mineral vardır,ayni oranda çakıl ve kum bileşenidir,deniz sonrası fark edenler eve geldiğinde çok rahatlar,peşi rahat bir uyku,bu çoğunuzun başınıza gelmiştir,acaba hiç bunun nedenlerini araştırdınızmı,çokları mal gibi güneşn altında bronzlaşmak ister,nerede şezlongta ve havlu vs üstünden,öyle yapacağınıza,denize girdikten sonra,çakıl,kumun üzerine yatın,kızgınsa su serpin...toprak ise enerji boşaltır,faydalı olsa bile enerjini boşaltır,yanlız bu yaz boyu enerji sarmalımda aksamalar mevcut,pek önemli hadiseleri kavrayamıyorum RTE'nin enerji boyutunun benden yardım istemesi haricinde,zaten tünelin ucundaki ışık benliğimden hiç gitmiyor,sanırım tünelin ucundaki en büyük ışık nedeni İmamoğlu idi,ama RTE neden yardım istedi onu hala çözmüş değilim,bunu sadece tünelin ucundaki ışığa bağlıyorum,,bakalım 2019 sonu nasıl bitecek,2020 için pek tahminim yok,sadece bu tünelin ucundaki ışığın devamını merak ediyorum !!!...ülkemize aydınlık günlerin gelmesi dileklerimlen

3. Türkiyede ve Sovyetler Birliğinde Junkers tarafından kurulan fabrikalar hava sanayinin temelini oluşturmuştu. Rus sanayisi Mikoyan, Sukhoi, Yakovlev, Tupolev, Ilyushin gibi markaları üretti bizim sanayi Marshall çocuklarının kurbanı oldu... O gün bugündür bunlardan kurtulamadık sağımız solumuz Marshall çocuğu dolu vesselam......

https://veryansintv.com/yerli-ucakla...acikli-sonu/8/

4. Müşavir'e bu PKK/hdp'li hain Kürtlerle yoldaş olacağına Korucu Kürtlerle yoldaş ol diyoruz ama adam Korucular Kürdistan'a ihanet ediyor ben hainlerle bir olamam diyor!!
    İyice bunamış Türkiye'de değil Kürdistan'da yaşadığını sanıyor..

https://odatv.com/hdpli-vekile-sorusturma-14091923.html

5. AleviTürk-SünniTürk evliliklerinde yobazlığa son!...
    Ne tarihsel olarak, ne inançsal olarak ve de modern dünyanın kuralları bakımından Alevi-Sünni evliliklerinin önünde herhangi bir engel yoktur. Aksine gençler anlaşabiliyorsa bu evlilikleri teşvik etmek gerekir. Alevi-Sünni evlilikleri Türk uluslaşması için büyük bir imkândır.
    https://veryansintv.com/turk-uluslas...vlenebilir-mi/

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    A.K.P Çökmüştür. Bu ülkede sola oy verilmez,solunda iktidar olma isteği yoktur. Bu şekilde hepsi rahatça gemileri yürüyor.Alternatif partilere gösterilen reaksiyonlar sahtedir, sağ cebime koy politikasıdır. Babacan kim?Davutoğlu kim?Al birini vur ötekine.Biz konuşup duralım.
    Kendimi bildim bileli.Sağcı ve Milliyetçiyim.

Ve şimdi gördüğüm.

ATATÜRK zamanında yapılanların talan edildiği.

Dışarıya açılım diyerek ülke varlıklarını sattık ve üretimi engelledik(Tarım Hayvancılık)

İthala dayalı ekonomik modelle borç batağına sürüklendik.

İsraf ve şatafat içinde başkaların paralarıyla yaşadık.

50 milyon dolar için Tank fabrikamızı sat.

Almanlara kay sonra 80 milyonluk zırhlı araç al.

Kim yaptı bunları Özal,Menderes,Demirel ve Şimdiki Başkanımız.

Sağcı,dinci,ahlaklı ve ülkem diyen kişilerdi bunlar.

Düşünüyorum.Sadece.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Dünya Para Yüzme Şampiyonası kadınlar S5 kategorisi sırtüstü finalinde milli sporcumuz Sümeyye Boyacı 44.74 lük derecesiyle (1. olan Teresa Perales ile sadece 3 salise farkla) 2. olarak gümüş madalyanın sahibi oldu.
    Vallahi Balık gibi yüzüyordu.

Sonda yoruldu.

İtalyanın kolları vardı ve saliseyle aldı yarışı.

Başarılar bidakine kızım.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bu maşaksipora ne oldu böyle,sanırım belediyeden maması kesidiği için sürünme moduna girdi,arkana siyaseti mevcut hökömeti alırsan,birgün tepetaklak gidersin,en üzücü olanıda bunların zıkkımlandığı paralar hep bizim kesemizden çıktı
    Tüm spor içinde kafa patlatıyorum ve kızıyorum.

O yabancılara verilen paralar.

Belediyelerin külüp kurmaları

Kamu bankaları ve kurumlarınada geçmişte olabilir lakin şimdi durum hepsinde profesyoneller var.

Amatörlere ve mahalle aralarında spor yapılacak yerler,bisiklet yolları ve koşu parkurları yapmalılar.

Gündüz maçı oynanmalı enerji tasarrufu için.Haftada bir gece maçı yapılmalı.

Yabancı 4 olmalı.

Alt yapı zorunlu olmalı.

Oradan oyuncu yetiştirip oynatana ek para verilebilir.

Kamu tüm külüplere eşit olmalı rakip değil.

Oyunculardan en az %20 vergi almalı.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Sayfa 183/1001 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233283683 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •